Eritellimuskimp by Studio Nelk

79.00129.00

Eritellimuskimp on seatud poe vaikus olevatest kõige erilisematest ja luksuslikematest lõikelilledest, soovi korral loodud saajat silmas pidades või tellija värvi-või lilleeelistusi arvestades. Soovide täpsustamiseks palume võtta meiega ühendust või märkida oma soov kassas märkuste lahtrisse. Kimp on seatud rikkalikult ja vaasis kauakestevana!

Lillede saatmine kulleriga

Kuller toimetab lilled saajale suure kimbuna paberisse mähituna. Lilledele on lisatud lilletoit ning tasuta tervituskaart saatja heade soovidega!

Kimbust leiad hooajalisi omavahel hästi sobituvaid ja kauakestvaid lõikelilli ning kaunist roheilu.

Soovitame lillekimp lahti siduda ja seada paraja kõrgusega vaasi, nädala möödudes noppida kimbust välja äraõitsenud lilled ja lõigata püsivamad lilled julgelt lühemaks. Uus, madalam kimp on hea seada väiksemasse vaasi – nii saab täiesti uue lilleseade ja õieilu kauem nautida!

Pildil on kuvatud kimp XXL-suuruses.

 • Kas soovid ka kinkekarpi? Kui jah, siis tähista see valik linnukesega.

  Reset options
Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Tootekood: - Kategooria:

  Kirjeldus

  Boho-stiilis eritellimuskimp on soovi korral loodud saajat silmas pidades või tellija värvi-või lilleeelistusi arvestades. Soovide täpsustamiseks palume võtta meiega ühendust või märkida oma soov kassas märkuste lahtrisse.

  Studio Nelk üllatab igal kuul stiilselt omanäolistest hooajaõitest inspireeritud kimpudega. Eritellimuskimp by Studio Nelk” jõuab saajani paberisse mähituna. Arvestades kimbu suurust, ei mahu lilled Studio Nelk signatuurkarpi.

  Idee “floristist omas kodus” sündis soovist pakkuda kliendile argipäeva loomingulist hetke ning rõõmu enda loodud lilleseadest. Selleks sai loodud lillekimpude sari by Studio Nelk. Lillede saajal soovitame lilled lahti siduda ning sobitada sobiva kõrguse ja suurusega vaasi. Vajadusel lõigata lilled julgelt lühemaks või asetada kahte vaasi.

  Loe lisa meie blogist, kus leiad näpunäiteid nii lillede paremaks säilitamiseks kui ka lilleseadmisest.

  Lisainfo

  Kimbu suurus

  Kimp Luksuslik 99€, Kimp "Sületäis lilli", Kimp M 34€, Kimp L 45€, Kimp XL 59€, Kimp XXL 79€