Kingitus naistepäevaks – lillekimp 25.- ja tort “Oivaline”

45.00

Studio Nelk ja Oivaline Tervislik Tort naistepäeva eripakkumine

Ennustame, et passiooni-valge šokolaadi Oivalisest saab 2019 aasta hitt! Lihtsa välimusega, kuid võrratutest maitsetest pakatav tort. Nagu öeldakse, lihtsuses peitub ilu! Maitselt ei ole see tort liiga magus ega ka liiga mahe, parajalt rammus vegan vitamiinipomm. Seega on passiooni-valge šokolaadi Oivaline mokka mööda paljudele!

Naistepäeva lilled by Studio Nelk (suurus 25.-) üllatab naistepäeval helge ja armastust täis lillekimbuga, mille üle iga naine rõõmustaks. Naistepäeva lillekimbust leiad kirglikuid roose, õrna armastust täis inkaliiliat, kevadisi tulbiõisi ja seksikat lõvilõuga. Ning kimbust ei puudu ka meie lemmik eukalüpt.

Kui sa ei tea, mida kaardile lisada, siis loe meie blogist ja lisame su head soovid või kelmikad read tasuta kauni kaardiga kaasa ja poetame lillekimbu ja tordi juurde.

Lillekimp jõuab saajani spetsiaalses lillede saatmiseks mõeldud karbis. Karbist leiab ka näpunäiteid, kuidas lillede eest hoolitseda ning lõikelilletoidu. Soovi korral on lilledele lisatud tasuta kaart saatja heade soovidega! Suured kimbud, mis karpi ei mahu, saadame valges siidipaberis. 

*Pakkumine on piiratud kogustes.

*Tordi koostisained: gluteenivaba maisikrõps (mais** (90%), toor-roosuhkur**, riisisiirup*, meresool), kuivatatud jõhvikad, kookosõli, himalaja sool, india pähkel, sidrunimahl, agaavisiirup, vahtrasiirup, vanillikauna pasta, toorkakao või, vaarikad, mangopüree, passionipüree, chia seemned, värske passion.

Kullerteenus esmaspäevast reedeni ainult Tallinnas ja Harjumaal.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 15.00.

Kirjeldus

Kingitus naistepäevaks – lillekimp 25.- ja tort “Oivaline”

Lihtsa välimusega, kuid võrratutest maitsetest pakatav tort. Nagu öeldakse, lihtsuses peitub ilu! Maitselt ei ole see tort liiga magus ega ka liiga mahe, parajalt rammus vitamiinipomm. Seega on passiooni-valge šokolaadi Oivaline mokka mööda paljudele!

Kingitus naistepäevaks – tort “Oivaline” ja lillekimp by Studio Nelk (suurus 25.-) üllatab helge ja armastust täis lillekimbuga, mille üle iga naine rõõmustaks. Naistepäeva lillekimbust leiad kirglikuid roose, õrna armastust täis inkaliiliat, kevadisi tulbiõisi ja seksikat lõvilõuga. Ning kimbust ei puudu ka meie lemmik eukalüpt.

Kui sa ei tea, mida kaardile lisada, siis loe meie blogist soovitusi ja lisame su head soovid või kelmikad read tasuta kauni kaardiga kaasa ja poetame lillekimbu ja tordi juurde.

Kingitus nasitepäevaks jõuab saajani spetsiaalses lillede saatmiseks mõeldud karbis. Karbist leiab ka näpunäiteid, kuidas lillede eest hoolitseda ning lõikelilletoidu. Soovi korral on lilledele lisatud tasuta kaart saatja heade soovidega! Suured kimbud, mis karpi ei mahu, saadame valges siidipaberis. 

*Tordi koostisained: gluteenivaba maisikrõps (mais** (90%), toor-roosuhkur**, riisisiirup*, meresool), kuivatatud jõhvikad, kookosõli, himalaja sool, india pähkel, sidrunimahl, agaavisiirup, vahtrasiirup, vanillikauna pasta, toorkakao või, vaarikad, mangopüree, passionipüree, chia seemned, värske passion,  Toode võib sisaldada pähkli tükke ning muid orgaanilisi osakesi.

Lisainfo

Kimbu suurus

Kimp M 29€, Kimp L 39€, Kimp XL 54€

Alates 35€ tellimusest kuller Tallinnas tasuta. Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 15.00

Close menu
×

Ostukorv