Kollased roosid

25.00

Kollased roosid jõuavad saajani spetsiaalses lillede saatmiseks mõeldud karbis. Karbist leiad ka näpunäiteid, kuidas lillede eest hoolitseda ning lõikelilletoidu.

Soovi korral on lilledele lisatud kaart saatja heade soovidega! Valiku armastusluuletusi leiad Studio Nelk blogist.

Kimp koosneb 10 roosiõiest pikkusega min 60cm.

NB! Lilli vaasi seades tea, et tänu puisemale varrele armastab roos soojemat vett – nii imendusb vesi kiiremini ja õied püsivad kauem värsked!

Kullerteenus esmaspäevast reedeni ainult Tallinnas ja Harjumaal.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 15.00.

Kirjeldus

Kollased roosid

Roosid sümboliseerivad armastust ja romantikat, olles läbi aegade kõige populaarsem lõikelilled tänu oma laiale värvivalikule ja imelisele lõhnale. Värvivalikul on abiks kui tead, et:
Punased roosid on armastuse ja romantika sümbol;
Roosad roosid on tänulikkuse, ilu, imetluse ja rõõmu sümbol;
Kollased roosid väljendavad sõprust;
Valged roosid aga puhtust ja süütust;
Lillad roosid märgivad uue algust.

Valiku armastusluuletusi leiad Studio Nelk blogist. Lisage head soovid märkuste lahtrisse ning lisame luuletuse või õnnitlused tasuta kauni kaardiga kaasa.

Mida võiks armunud mees lilli saates teada?

Pole midagi armsamat, kui mees saadab naisele lilli. See on nii loomulik ja meile, naistele, meeldib väga üllatatud saada. Aga, kui sa pole päris kindel, kas sinu tunded ka vastatud saavad ja soovid vältida ebamugavat olukorda? Või kui sa saadad lilled anonüümselt, näiteks “Sinu, Hr X”! ja ta ei arva ära, et see olid sina?

Ära muretse, siin on kolm lihtsat soovitust, mida võiksid arvesse võtta!

  1. Kui kahtled, kas Sinu tunded saavad vastatud, ära saada roose. Roos on armastuse sümbol ja väga sirgjoonelise sõnumiga lill. Vali lillekimp või hooajalised naiselikud lilled ja lisa juurde sõbralik tervitus! Sel viisil ei tundu sinu žest liiga pealetükkiv, kuid jätab lahkelt ruumi kutsuda neiu kohvile!
  2. Anna lillede saatmisele põhjus! Midagi, mis otseselt ei viita tunnetele. Armsale kolleegile võid saata lilled tänutäheks mõne hea tööalase idee eest ja lisada kaardile silmapilgutuse ? Või tänada peale esimest date’i hea filmisoovituse eest. Või vabandada, et ajasid peo käigus veini ta kleidile. Sel viisil on hea järgmine kord kohtudes vestlusega edasi minna ja vaadata, kuidas südamedaam su žestile vastab.
  3. Hr X vs Mart kohvikust?! Kõige kurvem on, kui su ilus mõte kaduma läheb või hoopis kellegi teise kasuks tööle hakkab! Kui oled mees ja julged lilli saata, julge ka tunnistada! ? Mr. X jäägu vaid väga enesekindlate meeste pärusmaaks!

Ja kui sa oled otsustanud, et soovid teha kauni üllatuse ning saata lilled oma kallimale, kuid sul pole aimugi, milliseid lilli valida? Loe edasi blogist.