Lillekimp ja OLLA sõnumiga ehe

49.00

Lillekimp ja Olla sõnumiga ehe on armas kingitus sõbrannale või kallimale.

Meie valikust leiad kaks sloganit – romantilise slogani “Armasta. Unista. Naerata” ja kelmika “You’re my favourite bitch!”. Mõlema ehte värvivalikus on hõbedane ja kuldne värvitoon.

Lillekimbu ja kingituse saadame kaunis lillede saatmiseks mõeldud kinkekarbis.

 

Puhasta
Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 15.00.
  Tootekood: - Kategooriad: , ,

  Kirjeldus

  Lillekimp ja OLLA sõnumiga ehe

  Olla sõnumiga käevõru või kaelakee on armas kingitus sõbrannale või kallimale.

  Meie valikust leiad kaks Olla sõnumiga käevõru sloganit – romantilise slogani “Armasta. Unista. Naerata” ja kelmika “You’re my favourite bitch!”. Mõlema käevõru värvivalikus on hõbedane ja kuldne värvitoon ning kuldses ja hõbedases värvivalikus kaelakee “Armasta. Unista. Naerata”.

  Kingituse lisame väiksemate kimpude puhul lillede juurde karpi ja suuremate kimpude puhul eraldi lilledega kaasa. Soovi korral pakendame kingituse ka muul moel, selles osas palun võtke meiega otse ühendust.

  Tellides lillekimp ja OLLA sõnumiga ehe, märkige kindlasti tellimust tehes märkuste lahtrisse tervitussõnum, mille lisame kaardiga kaunis ümbrikus lilledega kaasa.

  OLLA sõnumiga ehted on mõeldud kandjale, kes tunneb, et vahel saab täiendavat jõudu sõnast ja mõttest, mille oled omaks võtnud. See on sõnum, mis ei ole puutetundlik, sestap ei mattu see värske uudisvoo alla ja seda ei saa kustutada ega ära pühkida. See aitab sul olla Sina ise.

  Olla sõnumiga käevõrude suurus on disainitud sobima kõigile. Delikaatset võru on kerge painutamisega võimalik teha suuremaks või väiksemaks, võrud on vastupidavad ja kergekaalulised, nii et saaksite neid igapäevaselt kanda. Olla võrud on hoolikalt poleeritud roostevabast metallist ja kõrgtehnoloogiliselt töödeldud, et tagada vastupidavus ja kauakestev välimus. Hästi hooldatud võrud säilitavad oma esialgse tooni aastateks. Süvagraveeringuga kirjutatud sõnum on selge ja hästi loetav. Võru laius on 3mm.

  Hooldus – väldi niiskust, kokkupuudet kosmeetika ja kodukeemiaga. Vajadusel puhasta ehet puuvillase või sametise lapiga.

  Lillekimbu ja kingituse saadame kaunis lillede saatmiseks mõeldud kinkekarbis.

  Lisainfo

  Käevõru või kaelaehte slogan ja värvus

  Kaelakee Armasta. Unista. Naerata – Hõbedane, Kaelakee Armasta. Unista. Naerata – Kuldne, Kaelakee Armasta. Unista. Naerata – Roosa kuld, Käevõru Armasta. Unista. Naerata – Kuldne, Käevõru You`re my favorite bitch – Kuldne