Lillekimp ja OLLA sõnumiga käevõru

49.00

Lillekimp ja Olla sõnumiga käevõru on armas kingitus sõbrannale või kallimale. 

Meie valikust leiad kaks sloganit – romantilise slogani “Armasta. Unista. Naerata” ja kelmika “You’re my favourite bitch!”. Mõlema käevõru värvivalikus on hõbedane ja kuldne värvitoon. 

Lillekimbu ja kingituse saadame kaunis lillede saatmiseks mõeldud kinkekarbis. 

 

Puhasta
    Reset options
Tootekood: - Kategooriad: , ,
Kullerteenus esmaspäevast reedeni ainult Tallinnas ja Harjumaal.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 15.00.

Kirjeldus

Olla sõnumiga käevõru https://olla.ee/tootekategooria/kaevorud/ on armas kingitus sõbrannale või kallimale. 

Meie valikust leiad kaks Olla sõnumiga käevõru sloganit – romantilise slogani “Armasta. Unista. Naerata” ja kelmika “You’re my favourite bitch!”. Mõlema käevõru värvivalikus on hõbedane ja kuldne värvitoon. 

Kingituse lisame väiksemate kimpude puhul lillede juurde karpi ja suuremate kimpude puhul eraldi lilledega kaasa. Soovi korral pakendame kingituse ka muul moel, selles osas palun võtke meiega otse ühendust. 

Kindlasti kirjutage tellimust tehes märkuste lahtrisse tervitussõnum, mille lisame kaardiga kaunis ümbrikus lilledega kaasa.

OLLA sõnumiga käevõru on mõeldud kandjale, kes tunneb, et vahel saab täiendavat jõudu sõnast ja mõttest, mille oled omaks võtnud. See on sõnum, mis ei ole puutetundlik, sestap ei mattu see värske uudisvoo alla ja seda ei saa kustutada ega ära pühkida. See aitab sul olla Sina ise. 

Olla sõnumiga käevõrude suurus on disainitud sobima kõigile. Delikaatset võru on kerge painutamisega võimalik teha suuremaks või väiksemaks, võrud on vastupidavad ja kergekaalulised, nii et saaksite neid igapäevaselt kanda. Olla võrud on hoolikalt poleeritud roostevabast metallist ja kõrgtehnoloogiliselt töödeldud, et tagada vastupidavus ja kauakestev välimus. Hästi hooldatud võrud säilitavad oma esialgse tooni aastateks. Süvagraveeringuga kirjutatud sõnum on selge ja hästi loetav. Võru laius on 3mm.

Hooldus – väldi niiskust, kokkupuudet kosmeetika ja kodukeemiaga. Vajadusel puhasta ehet puuvillase või sametise lapiga.

Lillekimbu ja kingituse saadame kaunis lillede saatmiseks mõeldud kinkekarbis. 

Lisainfo

Käevõru slogan ja värvus

Armasta. Unista. Naerata – Hõbedane, Armasta. Unista. Naerata – Kuldne, You`re my favorite bitch – Hõbedane, You`re my favorite bitch – Kuldne

Alates 35€ tellimusest kuller Tallinnas tasuta. Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 15.00

Close menu
×

Ostukorv