OLLA sõnumiga käevõru või kaelaehe

22.0039.00

Olla sõnumiga käevõru või kaelaehe on armas kingitus emale, sõbrannale või kallimale.

Meie valikust leiad kaks sloganit – romantilise slogani “Armasta. Unista. Naerata” ja kelmika “You’re my favourite bitch!”. Mõlema käevõru värvivalikus on hõbedane ja kuldne värvitoon.

Kingituse lisame väiksemate kimpude puhul lillede juurde karpi ja suuremate kimpude puhul lilledega kaasa.

 

Puhasta
Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 15.00.
  Tootekood: - Kategooria:

  Kirjeldus

  Olla sõnumiga käevõru https://olla.ee/tootekategooria/kaevorud/ on armas kingitus sõbrannale või kallimale.

  Meie valikust leiad kaks Olla sõnumiga käevõru sloganit – romantilise slogani “Armasta. Unista. Naerata” ja kelmika “You’re my favourite bitch!”. Mõlema käevõru värvivalikus on hõbedane ja kuldne värvitoon.

  Kingituse lisame väiksemate kimpude puhul lillede juurde karpi ja suuremate kimpude puhul eraldi lilledega kaasa. Soovi korral pakendame kingituse ka muul moel, selles osas palun võtke meiega otse ühendust.

  Kindlasti kirjutage tellimust tehes märkuste lahtrisse tervitussõnum, mille lisame kaardiga kaunis ümbrikus lilledega kaasa.

  OLLA sõnumiga käevõru on mõeldud kandjale, kes tunneb, et vahel saab täiendavat jõudu sõnast ja mõttest, mille oled omaks võtnud. See on sõnum, mis ei ole puutetundlik, sestap ei mattu see värske uudisvoo alla ja seda ei saa kustutada ega ära pühkida. See aitab sul olla Sina ise.

  Olla sõnumiga käevõrude suurus on disainitud sobima kõigile. Delikaatset võru on kerge painutamisega võimalik teha suuremaks või väiksemaks, võrud on vastupidavad ja kergekaalulised, nii et saaksite neid igapäevaselt kanda. Olla võrud on hoolikalt poleeritud roostevabast metallist ja kõrgtehnoloogiliselt töödeldud, et tagada vastupidavus ja kauakestev välimus. Hästi hooldatud võrud säilitavad oma esialgse tooni aastateks. Süvagraveeringuga kirjutatud sõnum on selge ja hästi loetav. Võru laius on 3mm.

  Hooldus – väldi niiskust, kokkupuudet kosmeetika ja kodukeemiaga. Vajadusel puhasta ehet puuvillase või sametise lapiga.

  Lisainfo

  Käevõru või kaelaehte slogan ja värvus

  Kaelakee Armasta. Unista. Naerata – Hõbedane, Kaelakee Armasta. Unista. Naerata – Kuldne, Kaelakee Armasta. Unista. Naerata – Roosa kuld, Kaelakee Armasta. Unista. Naerata – Roosa, Käevõru Armasta. Unista. Naerata – Hõbedane, Käevõru Armasta. Unista. Naerata – Kuldne, Käevõru You`re my favorite bitch – Hõbedane, Käevõru You`re my favorite bitch – Kuldne, roos