Punased roosid

30.00

Rooside saatmine kulleriga

Soovi korral on lilledele lisatud kaart saatja heade soovidega! Luuletusi armastusest leiad Studio Nelgi blogist.

Kimp koosneb 10 õiest pikkusega kuni 60 cm.

NB! Lilli vaasi seades tea, et tänu puisemale varrele armastab roos soojemat vett – nii imendusb vesi kiiremini ja õied püsivad kauem värsked!

PS! Kui soovid saata rohkem õisi, lisa ostukorvi tooteid juurde või vali sobiv toode rooside saatmine valikust.

Laost otsas

Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Kategooriad: ,

  Kirjeldus

  Punased roosid

  Roos sümboliseerib armastust ja romantikat, olles läbi aegade kõige populaarsem lõikelill tänu oma laiale värvivalikule ja imelisele lõhnale. Värvivalikul on abiks kui tead, et:
  Punased roosid on armastuse ja romantika sümbol;
  Roosad roosid on tänulikkuse, ilu, imetluse ja rõõmu sümbol;
  Kollased roosid väljendavad sõprust;
  Valged roosid aga puhtust ja süütust; Roosid, millel on rohelised nii lehed kui õied, toovad häid uudiseid. Need tähendavad vaimu pidevat noorenemist.
  Lillad roosid märgivad uue algust;

  Valiku armastusluuletusi leiad Studio Nelk blogist. Lisage head soovid märkuste lahtrisse ning lisame luuletuse või õnnitlused tasuta kauni kaardiga kaasa.

  Mida võiks armunud mees lilli saates teada?

  Pole midagi armsamat, kui mees saadab naisele lilli. See on nii loomulik ja meile, naistele, meeldib väga üllatatud saada. Aga, kui sa pole päris kindel, kas sinu tunded ka vastatud saavad ja soovid vältida ebamugavat olukorda? Või kui sa saadad lilled anonüümselt, näiteks “Sinu, Hr X”! ja ta ei arva ära, et see olid sina?

  Ära muretse, siin on kolm lihtsat soovitust, mida võiksid arvesse võtta!

  1. Kui kahtled, kas Sinu tunded saavad vastatud, ära saada roose. Roos on armastuse sümbol ja väga sirgjoonelise sõnumiga lill. Vali lillekimp või hooajalised naiselikud lilled ja lisa juurde sõbralik tervitus! Sel viisil ei tundu sinu žest liiga pealetükkiv, kuid jätab lahkelt ruumi kutsuda neiu kohvile!
  2. Anna lillede saatmisele põhjus! Midagi, mis otseselt ei viita tunnetele. Armsale kolleegile võid saata lilled tänutäheks mõne hea tööalase idee eest ja lisada kaardile silmapilgutuse ? Või tänada peale esimest date’i hea filmisoovituse eest. Või vabandada, et ajasid peo käigus veini ta kleidile. Sel viisil on hea järgmine kord kohtudes vestlusega edasi minna ja vaadata, kuidas südamedaam su žestile vastab.
  3. Hr X vs Mart kohvikust?! Kõige kurvem on, kui su ilus mõte kaduma läheb või hoopis kellegi teise kasuks tööle hakkab! Kui oled mees ja julged lilli saata, julge ka tunnistada! ? Mr. X jäägu vaid väga enesekindlate meeste pärusmaaks!

  Ja kui sa oled otsustanud, et soovid teha kauni üllatuse ning saata lilled oma kallimale, kuid  sul pole aimugi, milliseid lilli valida ja lilled ei tohiks olla punased roosid, siis loe edasi blogist.

  Punased roosid kulleriga

  Soovi korral on lilledele lisatud kaart saatja heade soovidega! Luuletusi armastusest leiad Studio Nelgi blogist, kuid kõige armsamad soovid tulevad ikka südamest! Kui saame abiks olla mõne erisoovi teostamisel, võtke meiega julgesti ühendust ja mõtleme koos, kuidas üllatamisel aidata.

  Armastusepüha valentinipäev lubab öelda või kirjutada sõnumeid, mis ülejäänud aastas liiga mesimagusad tunduvad. Meile magus meeldib ja tegelikult ei peaks pelgama kirglikke ja südamest tulevaid soove saata aastaläbi. Panime kirja mõned mõtted, mida lillede vahele ümbrikusse peita.

  Mõtteterad

  • Sinuga koos olen parem mees.
  • Sina oledki armastus, mu kallis.
  • Sa sütitasid mu põhjamaise südame!
  • Tänu Sinule on mu elus kõik, mida vajan!
  • Sa oled mulle väga lähedal.
  • Mu kallis, tuli sinu silmades on peegeldus minu pilgust.
  • Kuidas saaksin ma olla kahe jalaga maas kui mu pea on tänu sulle pidevalt pilvedes.
  • Tahan alati olla su südames, mitte sul meeles. Mõtted ununevad, kui süda mäletab. Armastan sind väga!
  • Kui ma saaksin sulle kinkida ühe asja, siis see oleks võimalus vaadata sind läbi minu silmade.

  Kimp “Punased roosid” koosneb 10 õiest pikkusega kuni 60 cm.

  NB! Lilli vaasi seades tea, et tänu puisemale varrele armastab roos soojemat vett – nii imendusb vesi kiiremini ja õied püsivad kauem värsked!

  PS! Kui soovid saata rohkem õisi, lisa ostukorvi tooteid juurde või vali sobiv toode rooside saatmine valikust.