Tulbid

25.0035.00

Sügistalvised tulbid

Oma valikus pakume klassikalisi ja topeltõiega “Parrot” tüüpi tulpe. Sordi saadavus ja õite värv oleneb hooajast ja palume enne tellimuse tegemist meiega lillede olemasolu osas täpsustada või kirjutada eelistatud värvivalik lillede tellimuse juurde kassas!

Lilled jõuavad saajani kaunilt siidipaberisse sätituna.

Soovi korral on lilledele lisatud kaart saatja heade soovidega!

Kimp koosneb 10-13 või 15-18 õiest ja roheilust.

NB! Tulpide õie kuju ja täpne värvus sõltub hooajast. Pildid on illustreerivad, kuid lilled alati kaunid! Soovi korral võite täpsustada õite värvust, proovime teie soovidele vastu tulla! 

 

 

 • Kas soovid ka kinkekarpi? Kui jah, siis tähista see valik linnukesega.

  Reset options
Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.

  Kirjeldus

  Tulbid – kevade kuulutaja ja kõige uue ja algava sümbol!

  Tulbid on leitavad meie valikus ka sügistalvisel perioodil. Lilled on kasvatatud spetsiaalselt sügiseseks õitseajaks, mis muudab lillede saamise eriti eriliseks üllatuseks!

  Hooajal pakume oma valikus topeltõielisi tulpe, mis õitsevad kaua ja püsivad vaasis hästi ja teeb neist suurepärased lõikelilled. Tulbi õisikud võivad avanedes olla kuni 10 cm läbimõõduga ja meenutada välimuselt veidi pojengi. Topeltõitega tulpide hooaeg võrreldes tava tulpidega on hilisem ja aitab suurepäraselt täita tühimikku, kuniks suve alguses algab pojengide õitseaeg.

  Soovitusi õnneitluskaardile lisamiseks leiad meie blogipostitusest “Luuletusi armastusest”. Lisage head soovid märkuste lahtrisse ning lisame luuletuse või õnnitlused tasuta kauni kaardiga kaasa. Lilled kulleriga viime kohale kas või samal päeval.

  Kui kahtlete, milliste lilledega kallist inimest üllatada, siis meie soovitame alati kinkida õisi, millele eestlaste süda kuulub – seda enam on tore üllatada hooajalilledega hooajavälisel ajal.

  Lillede kinkimine ei ole olnud kunagi lihtsam! Küsimuste korral võtke meiega ühendust ja aitame teid lillevalikul!

  NB! Tulpide õie kuju ja täpne värvus sõltub hooajast. Pildid on illustreerivad, kuid lilled alati kaunid! Soovi korral võite täpsustada õite värvust, proovime teie soovidele vastu tulla! 

  Kas teadsid?

  Hollandi mereline kliima ja viljakas muld soodustasid tulpide jt. sibullillede kasvatamist ning aretust. 1620-ndatel aastatel puhkes Hollandis tõeline tulbihullus, see saavutas haripunkti 1634 -37, kui uue aretatud tulbisordi sibula eest maksti muinasjutulist hinda. Ka nüüdisajal on tulbikasvatuses ja -aretuses esikohal Holland, sealt eksporditakse rohkesti lõikeõisi ja sibulaid. Eestis tunti tulpe juba 18. saj lõpus, neid kasvatati peamiselt Tallinnas, Tartus ja mõne mõisa aias. Laialdasemalt levis tulp Eestis alles 20. saj. I poolel.

   

   

  Lisainfo

  Tulips

  Tulbikimp M-suurus, Tulbikimp S-suurus