Studio Nelk – kes me oleme?

Studio Nelk – kes me oleme?

Stuudios toimetavad kaks naist –  Joanna ja Luiza. Neid ühendab kirg lillede vastu ja siiras soov tuua inimestele rõõmu ning pakkuda ka kõige tavalisemasse päeva üllatusmomenti.

Särava loomuga Joanna armastab kirkaid värve ja naiselikku lähenemist ning teda vaimustab kõik uus ja trendikas. Oma tegusa loomuga ja temperamendiga armastab ta võrdselt nii külalisi rõõmustada, koduaias toimetada, perega reisida kui sõpradega tennist mängida.

Studio Nelgi valikus olevad lilled on erilised selle poolest, et igaüks räägib oma lugu. Me usume, et iga lill väärib tähelepanu! Seepärast oleme valinud Studio Nelk seadetesse õied, mis ei võistle ega varjuta ülejäänud lillede ilu. Kombineerime külluslikku lillevalikut “less is more” põhimõttel, mis tähendab, et meie kimpudes säilib prantslaslikult boheemlaslik kaootilisus koos skandinaavialiku puhta joonega. Just lillevalik ja lihtne seade teevadki meie kimbud värskeks, ebatraditsiooniliseks ja trendikaks.

Studio Nelgi pisemad kimbud ja lõikelilled lähevad kliendi poole teele kaunis, spetsiaalselt Studio Nelgi tarbeks kujundatud karbis, alati elegantses paberis koos tervituskaardi, lilletoidu ja hooldusjuhistega. Meie lillevalik on kompromissitult värske, kuna õied toob meie jaoks maale Nurmiko Hulgi Tallinnas.

Kui Sa päris täpselt ei tea, milliseid lilli saabuvaks tähtpäevaks valida või ei suuda otsustada, millised õied võiksid saajat enim rõõmustada, võta palun meiega julgesti kas kodulehe vahendusel või helistades ühendust!

Studio Nelk tootevalik laieneb pidevalt ja kimbud ning lõikelilled muutuvad lähtuvalt hooajast ja sortimendist. Kui mõni Su lemmiklill ei ole kodulehel kajastamist leidnud või kimbu suuruse, õievaliku või muu osas on erisoov, tasub meilt alati üle küsida ning anname parima, et tulemus tuleks kaunis ja kvaliteetne.

Rõõmsaid hetki ja õieilu soovides

Joanna, Luiza ja Eliise

Studio Nelk