lilled-kulleriga

Studio Nelk on abiks boho-stiilis pruudikimpude loomisel. 

Pruudikimbul on pulmapäeval eriline tähelepanu ja tähendus. Pruudile kimbuks valitud lilled väljendavad naise iseloomu ja annavad kogu üritusele väikse, kuid väga olulise nüansi.

Bridal by Studio Nelk pruudikimbud on hõrgu õievalikuga ja elegantselt lihtsad boho-stiilist inspireeritud  kimbud. Loomulikkust ja õite ilu hindav käekiri sobib pruutidele, kellele meeldivad pehmed toonid, lillede naturaalsed vormid ning kes ei vaimustu kunstmaterjalidest (pärleid, kivikesi jm sünteetilist meie kimpudest ei leia). Lilled seome sobiva samet- või siidipaelaga ja toimetame pruudini kaunilt siidipaberis. Lillevaliku puhul eelistame hooajalisi lilli ja roheiluna kasutame mahedalt lõhnavat eukalüpti ning populust. 

Arvestame iga pruudi personaalset soovi lillevaliku ja toonide osas. Ideaalne, kui pruudil leidub aega eeltööks ja me saame inspiratsiooniks mõned fotod, kas Pinteresti vahendusel või viited meie tehtud töödele. Hea mõte on saata pilte ka pruutkleidist, meigiideedest, kingadest ja peiu riietusest.

Härradele pakume võimalust tellida pruudikimbule lisaks samadest lilledest valmistatud rinnanõel.

Pruudikimbu algavad alates 45 eurost. Lõplik hind oleneb lillevalikust ,kimbu suurusest ja eeltööle kuluvast ajast.

Soovi korral palume meili teel ühendust võtta – info@studionelk.ee

 

tulikas ehk ranunculus

Pulmalilled ja lilleseaded

Pulmade ja ürituste kaunistamine lilledega

Kui soovite abi pulmade või ürituste kaunistamisel, pöörduge palun meie poole kirjutades oma soovidest info@studionelk.ee ja saame teha teile personaalse pakkumise ning nõustada lillevalikul. 

Joanna