Aasailu by Studio Nelk

34.0079.00

Aasailu by Studio Nelk

Aasailu lillekimp kombineeritud erinevatest meie lemmiklilledest ning loomult värviküllane. Aasailu kimp on viimistletud juteriidega ning kimbust leiad hooajalisi, põllulisi ja omavahel hästi sobituvaid ja kauakestvaid lõikelilli ning kaunist roheilu. Soovi korral on lilledele lisatud tasuta kaart saatja heade soovidega!

Soovitame lillekimp lahti siduda ja seada paraja kõrgusega vaasi, nädala möödudes noppida kimbust välja äraõitsenud lilled ja lõigata püsivamad lilled julgelt lühemaks. Uus, madalam kimp on hea seada väiksemasse vaasi – nii saab täiesti uue lilleseade ja õieilu kauem nautida!

Kui sul on kimbu osas kindel värvieelistus, palun lisa meile juhised kassas avanevasse märkuste lahtrisse!

Pildil kuvatud kimp on XL-suuruses.

 • Kas soovid ka kinkekarpi? Kui jah, siis tähista see valik linnukesega.

  Reset options
Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Tootekood: - Kategooria: Silt:

  Kirjeldus

  Aasailu by Studio Nelk

  Studio Nelk üllatab stiilselt omanäolistest hooajaõitest inspireeritud kimpudega. Aasailu by Studio Nelk jõuab saajani jutekangasse mähituna ja vabas seades, jättes rõõmu õied oma käega vaasi seada. Lillekimp on kombineeritud erinevatest meie lemmikutest hooajalilledest, värvigammalt värviküllane.

  Pildil kuvatud kimp on XL-suuruses.

  Idee “floristist omas kodus” sündis soovist pakkuda kliendile argipäeva loomingulist hetke ning rõõmu enda loodud lilleseadest. Selleks sai loodud lillekimp by Studio Nelk.

  Et lilleseadmine alati õnnestuks, tõsta ettevaatlikult välja lilled ja sorteeri õied. Lillede vaasi seadmist alusta valides kolm tugevama varrega pikemat lille ning säti need komnurgana vaasi. Seejärel lisa kimbule juba õrnemad lilled. Alati tasub lõigata osa lilli lühemaks, et iga õis leiaks kimbus oma koha ja lilled sobituks olemasolevasse vaasi.

  Loe lisa meie blogist, kus leiad näpunäiteid nii lillede paremaks säilitamiseks kui ka lilleseadmisest.

  Lisainfo

  Kimbu suurus

  Kimp M 34€, Kimp L 45€, Kimp XL 59€, Kimp XXL 79€