Tellimuse esitamine ja maksetingimused

  1. Leia sobiv toode.
  2. Tutvu tooteinfoga ja kontrolli saadavust, toataimede puhul ka tellimisaega. Kui toode sobib, vajuta nuppu “Osta“.
  3. Ostukorvi avanedes kontrolli oma valikud üle, sooduskoodi olemasolul lisa kood. Soovi korral veel midagi ostukorvi lisada, vali “jätka ostmist”. Kui ostukorv sobib, vali sobiv transpordiviis. Kui Sa ei tea, kas tegemist on linnasisese või linnavälise transpordiga või soovid kullerteenust väljaspool tööpäeva, võta meiega julgesti ühendust! 
  4. Kui soovid saata ühe tellimuse raames lilli erinevatele saajatele, lisas täpsustav info märkuste lahtrisse. 
  5. Kui kõik sobib, vajuta “Mine kassasse“.
  6. Kassas avanevad infoväljad vastavalt valitud transpordiviisile. Täida kõik nõutud lahtrid, ainult nii saame lilled õigesse kohta toimetada. Soovi korral lisa tervitus, mille lisame lilledega kaasa. 
  7. Vali sobiv pangalink, tutvu müügitingimustega ja märgi nõusolek linnukesega ning vajuta “Esita tellimus“. Seejärel kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, Nordea vm) euromaksena. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud ja e-postile väljastatud arvelt.
  8. Pärast makse sooritamist vajuta “Tagasi kaupmehe juurde“.
  9. Korrektselt esitatud tellimuse puhul jõuab tellimus koheselt e-poodi, samuti jõuab Sinu postkasti tellimuse kinnitusleht. Kui kõik on korras, jää ootama tellimuse täitmist, kui miski läks valesti, anna meile teada. 
  10. Kokkuleppel on võimalik tasuda ka arvega, mille väljastame tööpäeva jooksul tellimuse saamisest. Tellimuse täitmise eelduseks on tasutud arve.

Kõik erisoovid lisa palun märkuste lahtrisse või võta meiega julgesti ühendust!