Roosad soovid by Studio Nelk

29€ - 54€

Meie kõige populaarsem lillekimp! Kimp on loodud roosades toonides hooajalistest lõikelilledest. Valikus kasutame vastavalt hooajale pojengi, ranunculust, preeriakellukaid või sirelit, nelki ja eukalüpti või muud sobivat roheilu. Kimp on boho-stiilis, rikkalik ja rohkete õitega! 

Kuller toimetab soovi korral väiksemad kimbud saajani stiilses Studio Nelk signatuurkinkekarbis, suuremad kimbud kaunilt paberisse mähituna! Lilledele on lisatud tasuta tervituskaart saatja heade soovidega!

Hooajaline lillekimp by Studio Nelk

29€ - 54€

Lillekimp on värviküllane ja loodud hooajalistest omavahel hästi sobivatest lilleõitest ja roheilust. Soovi korral palume tellimust vormistades lisada märkuste lahtrisse kimbu värvieelistus. Kimp on boho-stiilis, rikkalik, hooajaline ja kauakestev!

Kuller toimetab soovi korral väiksemad kimbud saajani stiilses Studio Nelk signatuurkinkekarbis ja suuremad kimbud kaunilt paberisse mähituna! Lilledele on lisatud tasuta tervituskaart saatja heade soovidega! 

Väljapeetud klassika by Studio Nelk

29€ - 54€

Lillekimp on loodud elegantsetes  toonides hooajalistest lõikelilledest ja kimpudest kõige klassikalisema loomuga. Valikus kasutame roose, suureõielist krüsanteemi, nelki või kallasid, inkaliiliaid või preeriakellukaid, eukalüpti või muud sobivat roheilu. Kimp on boho-stiilis, rikkalik ja kauakestev!

Kuller toimetab soovi korral väiksemad kimbud saajani stiilses Studio Nelk signatuurkinkekarbis ja suuremad kimbud kaunilt paberisse mähituna! Lilledele on lisatud tasuta tervituskaart saatja heade soovidega!

Enne kella 15.00 tellitud lillekimbud kulleriga samal päeval!

Aasailu lillekimp kombineeritud erinevatest meie lemmiklilledest ning loomult värviküllane. Kimp on viimistletud juteriidega ning sealt leiad hooajalisi, põllulisi ja omavahel hästi sobituvaid ja kauakestvaid lõikelilli ja kaunist roheilu. Soovi korral on lilledele lisatud tasuta kaart saatja heade soovidega!

Pildil on kuvatud kimp L- suuruses.

Lilledele on lisatud tasuta tervituskaart saatja heade soovidega!

Enne kella 15.00 tellitud lillekimbud kulleriga samal päeval.

Rebel by Studio Nelk

29€ - 54€

Lillekimp Rebel on loodud saajat silmas ning teda omanäoliselt üllatama. Kimbud saavad alguse kliendi soovist ja meie ideest.

Siit valikust võite leida mehiseid kimp, roheilule keskendunud seadeid või kontrastseid värvivalikuid. Stiilinäiteid leiate galeriist, kuid alati olete oodatud meie poole pöörduma oma eriliste soovidega, mille võite lisada tellimust vormistades kassas olevasse märkustelahtrisse.  

Kuller toimetab lilled saajani karbis või suure kimbuna paberisse mähituna. Lilledele on lisatud lilletoit ning tasuta tervituskaart saatja heade soovidega!   

Lillekimp ja kingitus lapse sünni puhul 45

Saadame noorele emale armsa ja õrna lillekimbu teie valitud toonides (heleroosa või helesinine). 

Lillede juurde lisame toreda Täheraamatu või kõristi ja tervituskaardi teie heade soovidega!

Alati olete oodatud meie poole pöörduma oma eriliste soovidega, mille võite lisada tellimust vormistades kassas olevasse märkustelahtrisse.

Kuller toimetab lilled ja kingituse saajale lillekarbis. Lilledele on lisatud lilletoit ning tasuta tervituskaart saatja heade soovidega!  

Eritellimuskimbud

54€ - 79€

Lillekimp on loodud tellija erisoovide järgi või eriliseks  tähtpäevaks sh pulmakimp. Palume võtta soovide täpsustamiseks meiega ühendust või märkida oma soov kassas märkuste lahtrisse. Kimbud on loodud boho-stiilis, rikkalikud ja kauakestevad!

Kuller toimetab lilled saajale suure kimbuna paberisse mähituna. Lilledele on lisatud tasuta tervituskaart saatja heade soovidega!  

 Enne kella 15.00 tellitud lillekimbud kulleriga samal päeval

Pruudikimp

Studio Nelk on abiks boho-stiilis pruudikimpude loomisel.

Palume pruudil saata inspiratsiooniks näidispilt ideaalsest pruudikimbust, valik meie tehtud töödest või nimetada oma lemmiklilled ning üheskoos jõuame meelepärase lahenduseni. Eelistame seada lilled klassikalisesse kimpu ning viimistleda sobiva samet-või siidipaelaga. Soovi korral kasutame teie poolt valitud sobivat paela.

Me ei ole unustanud ka härrasid ja pakume võimalust tellida pruudikimbule lisaks samadest lilledest loodud rinnanõel peiule.