Pruudikimp 

Pruudikimp omab pulmapäeval erilist tähelepanu ja tähendust. Pruudile kimbuks valitud lilled väljendavad naise iseloomu ja annavad kogu üritusele väikse, kuid väga olulise nüansi.

Bridal by Studio Nelk pruudikimbud on hõrgu õievalikuga ja elegantselt lihtsad boho-stiilist inspireeritud kimbud. Loomulikkust ja õite ilu hindav käekiri sobib pruutidele, kellele meeldivad pehmed toonid, lillede naturaalsed vormid ning kes ei vaimustu kunstmaterjalidest (pärleid, kivikesi jm sünteetilist meie kimpudest ei leia). Kimbu seome vastavalt soovile sobiva pits-, samet- või siidpaelaga ja toimetame pruudini kaunilt siidipaberis. Lillevaliku puhul eelistame hooajalisi lilli ja roheiluna kasutame mahedalt lõhnavat eukalüpti ning populust. 

Julgematele pruutidele pakume võimalust kasutada oma pruutkimbus kuivlilli – näiteks naturaalset pampast, jänesesabasid ja kuivatatud palmilehti.  

Kuivlilli saab soovi korral laenutada ka pulmapäeva dekooriks.

Eukalüptine pruudikimp

Arvestame iga pruudi personaalset soovi lillevaliku ja toonide osas. Ideaalne, kui pruudil leidub aega eeltööks ja me saame inspiratsiooniks mõned fotod, kas Pinteresti vahendusel, meie Instagramist või viited meie tehtud töödele. Hea mõte on saata pilte ka pruutkleidist, meigiideedest, kingadest ja peiu riietusest. 

 

Härradele pakume võimalust tellida pruudikimbule lisaks samadest lilledest valmistatud rinnanõel.

Pruudikimbud algavad alates 50 eurost, lopsakamad kimbud 90-120.-. Lõplik hind oleneb lillevalikust, kimbu suurusest ja eeltööle kuluvast ajast. Pruudikimbu juurde on võimalik tellida sobiv peiu rinnanõel või peapärg. 

PS! Kimbu suurust arvestades pea meeles, et kurvikam naine võiks valida lopsakama kimbu ja vastupidi. Kogudes ideepilte sotsiaalmeediast tasub vaadata kimbu kuju ja seda, kas meelepärane kimp on ümara ja kindla vormiga või boheemlaslikult lopsakas ja kukkuv. Kimpu valides tasub kindlasti ka arvestada, kas kimpu kasutatakse fotosessioonil või ainult registreerimisel ja sellele järgneval pulmapeol. Kui peole eelneb ka fotosessioon, siis tasub arvetsada kimbu raskusega. Mitu tundi kimbuga poseerides võib osutuda üsnagi koormavaks tegevuseks. 

Soovi korral palume meili teel ühendust võtta – info@studionelk.ee või astuda läbi meie stuudiopoest Kohila 2a, Tallinn.

 

Pulmalilled ja lilleseaded

Pidu-ja pulmapäeva muudavad erilisemaks lilled. Lisaks lillekimpudele pakume erinevaid lillelahendusi. Ideed ja küsimused on teretulnud info@studionelk.ee.