Pruudikimp 

Pruudikimbul on pulmapäeval eriline tähelepanu ja tähendus. Pruudile kimbuks valitud lilled väljendavad naise iseloomu ja annavad kogu üritusele väikse, kuid väga olulise nüansi.

Bridal by Studio Nelk pruudikimbud on hõrgu õievalikuga ja elegantselt lihtsad boho-stiilist inspireeritud  kimbud. Loomulikkust ja õite ilu hindav käekiri sobib pruutidele, kellele meeldivad pehmed toonid, lillede naturaalsed vormid ning kes ei vaimustu kunstmaterjalidest (pärleid, kivikesi jm sünteetilist meie kimpudest ei leia). Lilled seome sobiva samet- või siidipaelaga ja toimetame pruudini kaunilt siidipaberis. Lillevaliku puhul eelistame hooajalisi lilli ja roheiluna kasutame mahedalt lõhnavat eukalüpti ning populust. 

lilled-kulleriga

Arvestame iga pruudi personaalset soovi lillevaliku ja toonide osas. Ideaalne, kui pruudil leidub aega eeltööks ja me saame inspiratsiooniks mõned fotod, kas Pinteresti vahendusel või viited meie tehtud töödele. Hea mõte on saata pilte ka pruutkleidist, meigiideedest, kingadest ja peiu riietusest.

Härradele pakume võimalust tellida pruudikimbule lisaks samadest lilledest valmistatud rinnanõel.

Pruudikimbu algavad alates 45 eurost. Lõplik hind oleneb lillevalikust, kimbu suurusest ja eeltööle kuluvast ajast.

Soovi korral palume meili teel ühendust võtta – info@studionelk.ee

 

Pulmalilled ja lilleseaded

Pidu-ja pulmapäeva muudavad erilisemaks lilled. Lisaks lillekimpudele pakume erinevaid lillelahendusi. Ideed ja küsimused on teretulnud info@studionelk.ee.

 

Alates 35€ tellimusest kuller Tallinnas tasuta. Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 15.00

Close menu
×

Ostukorv