Leinaseaded ja kaastundekimbud lahkunu mälestamiseks ning lähedaste lohutuseks.

Kaastundekimp 

Kaunis ja soliidne viis kaastunde avaldamiseks lähestale on saata lahkunu perekonnale kaastundekimp või leinalilled. Palume lillede tellimisel mõelda ka mälestussõnadele või isiklikule sõnumile, mille lilledele soovi korral kaunilt vormistatuna kaasa lisame.

Tavapäraselt saadetakse kaastundekimp perekonnale või lähedastele päev enne või pärast matuseid.  Seda juhtudel kui matusetalitusel osalemine endal ei ole võimalik või matusetalitus viiakse lähedaste soovil läbi kitsas pereringis. Kokkuleppel on võimalik saata ka lilled leinatalitusele. 

Tellimiseks kirjutage meile palun info@studionelk.ee või valige lillepoe kimbuvalikust “Väljapeetud klassika” või “Valge lillekimp by Studio Nelk ” ning märkustelahtris võite täpsustada kimbuga seotud erisoove. Tavapäraselt kasutame kaastundekimpude puhul valgeid, rohelisi ja tumedamaid toone, soovi korral lisame lilledele musta leinalindi. 

Kaastundekimbu ja pisemate leinaseadete tellimused on võimalik täita samal päeval. Matusepärjad ja üle Eestilised telllimused palume tellida ette üks-kaks tööpäeva.

Kaastundekimp
Kaastundekimp
Leinaseade
Matusepärg
Leinakimp
Kirstuseade
Leinaseade
Leinaseade
Kirstuseade
Previous slide
Next slide

Leinaseade  kirstu- või urnimatuse tarbeks. 

Eesti kombekohaselt viiakse kirstumatusele pärg või leinaseade, mis peale matusetoiminguid asetatakse hauale. 

Seadetele lisatakse soovi korral matuselint või tänapäeval pigem lihtne ja minimalistlik must siidipael. 

Kui tegemist krematooriumis läbiviidava matusetalitusega on kombeks viia musta lindiga seotud üks või paarisarv valgeid õisi. Sobilik on ka pisem lilleseade kirstu kõrvale asetamiseks. 

Õige lillevalikuga saame aidata teades teie täpseid soove. Selleks palume võtta meiega ühendust info@studionelk.ee või helistades 53 09 07 05.