Aglaoneema

56.00

Aglaoneema Silver Bay on ideaalne kaaslane algajale lillepidajale ja sobilik taim nii koju kui kontorisse. Loomult vähenõudlik ning rõõmustab uute lehtedega aastaringselt.

Kasta pigem mõõdukalt. Talvel kord kuus, muul ajal kaks korda kuus. Aglaoneema talub kuivust, aga mitte ülekastmist. Kui taim on talvel jahedamas, tuleks ka kastmist vastavalt vähendada. Ei talu temperatuuri alla 15c. Potialuselt tuleks pärast kastmist liigne vesi eemaldada. Kasvuperioodil (maist-septembrini) väetada kord kuus tasakaalustatud vedelväetisega. Sügisest kevadeni võib ka mitte väetada.

Toataimede tarneaeg on 1-5 tööpäeva.

Taime kõrgus kuni 60cm, poti läbimõõt 26cm.

Kui soovite väiksema või suurema suurusega taime või toalillele sobivat lillepotti, võtke meiega ühendust ning teeme teile personaalse pakkumise.

Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Kategooria:

  Kirjeldus

  Toataimede valikul lähtub Studio Nelk põhimõttest, et lisaks silmailule paraneks kodune õhukvaliteet. Ning taimed oleksid ohutud nii lastele kui ka lemmikloomadele. Stiilne lisand interjööri ja võimalus valida sobiv lillepotiümbris lihtsustavad valikut. Oleme alati siin, et teid lillede valikul nõustada.

  Kodu ja lilled

  Kodu punumise lõppjärgus, kui siseviimistlus tehtud ja mööbel paigas, saab lõpuks asuda garneeringu juurde ehk anda ruumile sisustuselementide näol viimast lihvi ja karakterit. Sisustustektstiilide ja (tarbe)kunsti kõrval mängivad interjööri ilme loomisel olulist rolli ka toataimed. Potililled lisavad ruumile rohkem elu ja hubasust ning loovad suurepärase võimaluse tuua tuppa rohelust, mida meie põhjamaises kliimas nappima kipub.

  Lisaks dekoratiivsusele leevendavad toataimed ka stressi ja puhastavad ruumis õhku. Iseäranis on potitaimede tervendavat mõju tunda kontoriruumides. Hetk hoolitsust elusale taimele on kiires argipäevas mõnus lõõgastus ja lubab korraks aja maha võtta.

  Kuidas valida sobivat toataime?

  Kiire elutempo ei tähenda sugugi, et toataimed ampsaksid liialt tähelepanu, nõudes suure osa ajast või peaks neist seetõttu üldse loobuma. Studio Nelk soovitab vastupidavaid ja vapraid taimi, kes elavad üle algaja taimearmastaja apsakad, kiire arginädala või lühema äraoleku ning sobituvad ideaalselt igasse koju.

  Studio Nelgi valikus on nii häid ja tuntud klassikuid kui ka uusi põnevamaid toataimi. Valiku tegemisel sai määravaks, et lisaks dekoratiivsele välimusele ei oleks taimed kasvutingimuste ja hoole osas liialt pretensioonikad. Praktilise lisana tasub iga taime juurde valida vahva boho-stiilis lillekorvi, mis võib vabalt asendada klassikalist lillepotiümbrist. Soetades suuremaid taimi, tasub Studio Nelgiga julgesti ühendust võtta ja anda vihje interjööri kohta, kuhu nii taime kui ka lillepotti sättida soovitakse.