Cooee Tulipa 30cm vaasid

91.00

Cooee Tulipa 30cm vaasid

Cooee Tulipa, Pastille, Ball ja Pillar vaaside sari on sisustushuvilistele eriti meele järgi oma aegumatu klassikalise stiili ja kõrge kvaliteedi tõttu. Vaasid on valmistatud käsitööna ja mahedates toonides, andes võimaluse valida erinevate sarjade tooteid ning neid omavahel sobitada. Vaasil on matt pealispind, mis on saanud brändi üheks tunnusjooneks.

Nii nagu vaasi nimigi ütleb, on vaasid eriti sobilikud tulpidele.

Tuleme klientide soovidele vastu ja pakume võimalust tellida vaase mugavalt oma lähimasse pakiautomaati. Selleks tee palun vastav valik kassas. 

 

Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Tootekood: - Kategooriad: , Silt:

  Kirjeldus

  Cooee vaasid

  Cooee on Rootsist pärit perefirma, mis algselt keskendus disainehete loomisele, kuid 2015 aastal tutvustas nüüdseks ikoonilist “Ball vase” sarja. Kvaliteetsed, erimõõdus ja mahedates liivatoonides ümarad käsitöövaasid on leidnud koha skandinaavialikus sisustuses ja lillearmastajate südameis.

  Cooee Pastille vaasid – kahes värvitoonis, Cinder Rose ja Midnight Blue. Ideaalselt lilli toetav vaas, kuhu piisab juba paari õie või oksakese lisamiseks, et kodu kaunistamiseks viimane lisand anda. 

  Cooee Ball vaas  – kolmes mõõdus (10cm, 20cm ja 30cm) ümarad vaasid. Sari loodi keraamika sarjast esimesena 2015 aastal ja oma populaarsuse tõttu sai brändi esindussarjaks. Vaasid on valmistatud ja värvitud käsitööna, vaaside pind on tekstuurne ning stiililt sarnane ka teiste keraamiliste toodetega. Sel moel on lihtsam erinevate sarjade vaase omavahel sobitada.

  Ball vaas 10cm – kaal 250grammi.
  Ball vaas 20cm – kaal 1400 grammi.
  Ball vaas 30cm – kaal 2500 grammi.

   

  Cooee “Pillar vaas” – mõõtudega 24cm ja 32cm. Sari loodi augustis 2018 ja sai koheselt menukaks, pakkudes täiendust Ball sarja vaasidele. Tekstuurilt sarnane, kujult piklikum ja mahutades rohkem ja suuremaõielisi lilli. Vaaside sari on valmistatud käsitööna.

  Pillar vaas 24cm – kaal 600 grammi

  Pillar vaas 32cm – kaal 1500 grammi

  Cooee “Drift vaas” –  17cm ja 30cm. Cooee vaaside sarjast kõige uuem tulija, vaasi tekstuur karedam ja liivasem, värvivalikus vanilje ja pepper. Kevadel 2021 pakume valikus ka sama sarja vanilje toonis vaasi suurusega 55cm.

  Lillevaaside valik

  Nüüdsest on saadaval lai valik Cooee vaase Studio Nelk lillepoes ja tellimiseks ka kodulehelt. Lisaks Ball sarjale on valikus ka Pillar, Drift ja Trumpet vaaside sari.

  Armastatud vaaside sari on sisustushuvilistele eriti meele järgi oma aegumatu klassikalise stiili tõttu. Vaasid on kvaliteetsed ja mahedates toonides, sobides omavahel ideaalselt ja andes võimaluse alida erinevate sarjade tooteid ning neid omavahel sobitada.

  Kõik sarja kõrgemad vaasid sobivad kimpudele ja pikematele üksikutele õitele, pakkudes piisavalt tuge ja vaasi raskust ka pikematele üksikutele okstele. Samas madalamad vaasid sobivad pigem ühetüübilistele kevadlilledele või ka kuivlillede tarbeks ideaalselt. Lõputult ideid leiab nii instagarami vahendusle kui ka Cooee enda kodulehelt. 

  Studio Nelk valikus on hulk lillevaase koheselt meie stuudio poes saadaval või pakume võimalust tellida vaasid kulleriga koju. Kui meie valikus on hetkel teatud värvitoonis vaasid ajutiselt otsas, siis saame soovi korral vaase juurde tellida. Samuti laiendame klientide soovil tootevalikut ka teiste Cooee brändi toodete osas. Selleks võtke julgelt ühendust, et saaksime täpselt teie soovide järgi toodete seas valiku teha. Tellimisaeg on umbes 2-3 nädalat.

  Lisainfo

  Cooee Tulipa Vase 30cm

  Tulipa Vase Linen, Tulipa Vase Sand

  Vaata ka neid tooteid…