- 14%

Eukalüpt – kauasäiliv ehk stabiliseeritud

35.00 30.00

Pakume stabiliseeritud ehk säilitusvahenditega töödeldud eukalüptioksi, mis säilivad kuni 5 aastat välimust muutmata. Oksad on naturaalsed, ei vaja vett, valgust ega erilisi säilitustingimusi. Kuna tegemist on loodusliku tootega võivad eukalüpti oksad välimuselt erineda just nii nagu looduseski!

Töödeldud eukalüptiokstel võib esineda spetsiifilist lõhna, mis mõne nädala möödudes hajub.

Eukalüpt on aromaatne taim, mis sobib kaaslaseks kõikidele lõikelilledele ja on samas imeilus üksinda vaasi seatuna!

Soovi korral on lilledele lisatud kaart saatja heade soovidega!

Kimp koosneb 7-8 oksast pikkusega kuni 60cm.

Tuleme klientide soovidele vastu ja pakume võimalust tellida eukalüptikimp mugavalt oma lähimasse pakiautomaati. Selleks kirjuta palun info@studionelk.ee, lisa oma telefoni number ja sobivaim Smartposti pakiautomaat!  Saatmiskulu on 3.-, mille lisame arvele.

Kullerteenus esmaspäevast reedeni ainult Tallinnas ja Harjumaal.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 15.00.

Kirjeldus

Eukalüpt (kauasäiliv ehk stabiliseeritud)

Eukalüpt stabiliseeritud kujul säilivad kuni 5 aastat välimust muutmata. Oksad on naturaalsed ja töödeldud säilitusvahenditega (mis pole mürgised), oksad ei vaja vett, valgust ega erilisi säilitustingimusi, kuid soovitame hoiduda pidevast päikesevalgusest – see võib muuta eukalüptiokste värvust. Kuna tegemist on loodusliku tootega võivad eukalüpti oksad välimuselt erineda just nii nagu looduseski! Taimedel on säilinud eukalüptile omane aroom. Eukalüptiokste pikkus on olenevalt oksast 40-60 cm.

Naturaalne eukalüpt on aromaatne taim, mis sobib kaaslaseks kõikidele lõikelilledele ja on samas imeilus üksinda vaasi seatuna! Kui kahtled, milliseid lilli härrasmehele saata, oled leidnud õige valiku! Ja kas teadsid, et eukalüpti võid sarnaselt kasevihaga ka saunas vihtlemiseks kasutada 😉

Eukalüpt on kaunis sisekujunduselement, lõhnastades kodu eukalüptile omase karge aroomiga, isegi kuivatatud lilleseades. Meilt tellitakse just sel põhjusel väga tihti lihtsalt eukalüpti, et kaunistada kodu ja täita ruumid mõnusa aroomiga. Rohkelt inspiratsiooni pakub instagrami #eucalyptus.

Studio Nelk on just selle tõttu eukalüpti armunud ja kasutame oma kimpudes seda tihti.

Meie blogist võite lugeda ka Taani jõulukommete kohta, kus oma koha on leidnud ka meie armastatud eukalüpt. See on populaarne lillematerjal, mida kasutatakse pärgades, jõuluseadetes ja küünlakaunistustes. Täna oma evergreen-look’le saab kasutada eukalüpti mitu hooaega järjest.

Tuleme klientide soovidele vastu ja pakume võimalust tellida eukalüptikimp mugavalt oma lähimasse pakiautomaati. Selleks palun märgi märkustelahtrisse sobivaim Smartposti pakiautomaat!

Soovitus kodusisustajale: Tutvu meie valikus oleva Pampas grassiga, mis on populaarsust koguv trend põhjamaises interjööris!

Eukalüpt (kauasäiliv ehk stabiliseeritud) võib omada spetsiifilist lõhna, mis mõne nädala möödudes hajub.