Eukalüpt – kauasäiliv ehk stabiliseeritud

35.00

Pakume stabiliseeritud ehk säilitusvahenditega töödeldud eukalüptioksi, mis säilivad kuni 5 aastat välimust muutmata. Oksad on naturaalsed, ei vaja vett, valgust ega erilisi säilitustingimusi. Kuna tegemist on loodusliku tootega võivad eukalüpti oksad välimuselt erineda just nii nagu looduseski!

Töödeldud eukalüptiokstel võib esineda spetsiifilist lõhna, mis mõne nädala möödudes hajub. Stabiliseeritud eukalüpti on soovitatav hoiustada kuivades ruumides, liigne õhuniiskus muudab  okste välimust ja lehtedelt võib hakata harvadel juhtudel erituma rohekas vedelik.

Eukalüpt on aromaatne taim, mis sobib kaaslaseks kõikidele lõikelilledele ja on samas imeilus üksinda vaasi seatuna!

Soovi korral on lilledele lisatud kaart saatja heade soovidega!

Kimp koosneb 7-8 oksast pikkusega kuni 60cm.

Tuleme klientide soovidele vastu ja pakume võimalust tellida toode mugavalt oma lähimasse pakiautomaati. Selleks tee palun vastav valik kassas. 

 • Kas soovid ka kinkekarpi? Kui jah, siis tähista see valik linnukesega.

Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.

  Kirjeldus

  Eukalüpt (kauasäiliv ehk stabiliseeritud)

  Eukalüpt stabiliseeritud kujul säilib kuni 5 aastat välimust muutmata. Oksad on naturaalsed ja töödeldud säilitusvahenditega (mis pole mürgised), oksad ei vaja vett, valgust ega erilisi säilitustingimusi, kuid soovitame hoiduda pidevast päikesevalgusest – see võib muuta eukalüptiokste värvust. Kuna tegemist on loodusliku tootega võivad eukalüpti oksad välimuselt erineda just nii nagu looduseski! Taimedel on säilinud eukalüptile omane aroom. Eukalüptiokste pikkus on olenevalt oksast 40-60 cm.

  Naturaalne eukalüpt on aromaatne taim, mis sobib kaaslaseks kõikidele lõikelilledele ja on samas imeilus üksinda vaasi seatuna! Kui kahtled, milliseid lilli härrasmehele saata, oled leidnud õige valiku! Ja kas teadsid, et eukalüpti võid sarnaselt kasevihaga ka saunas vihtlemiseks kasutada 😉

  Eukalüpt on kaunis sisekujunduselement, lõhnastades kodu eukalüptile omase karge aroomiga, isegi kuivatatud lilleseades. Meilt tellitakse just sel põhjusel väga tihti lihtsalt eukalüpti, et kaunistada kodu ja täita ruumid mõnusa aroomiga. Rohkelt inspiratsiooni pakub instagrami #eucalyptus.

  Studio Nelk on just selle tõttu eukalüpti armunud ja kasutame oma kimpudes seda tihti.

  Tuleme klientide soovidele vastu ja pakume võimalust tellida toode mugavalt oma lähimasse pakiautomaati. Selleks tee palun vastav valik kassas. 

  Soovitus kodusisustajale: Tutvu meie valikus oleva Pampas grassiga, mis on populaarsust koguv trend põhjamaises interjööris!

  Stabiliseeritud eukalüpt võib omada spetsiifilist lõhna, mis mõne nädala möödudes hajub. Mõnusat kodusistustamist!