Hooajaline lillekimp by Studio Nelk

34.0099.00

Hooajaline lillekimp by Studio Nelk

Hooajaline lillekimp on kombineeritud erinevatest meie lemmiklilledest ning värviküllane. Kimbust leiad hooajalisi omavahel hästi sobituvaid ja kauakestvaid lõikelilli ning kaunist roheilu. Soovi korral on lilledele lisatud tasuta kaart saatja heade soovidega!

Soovitame lillekimp lahti siduda ja seada paraja kõrgusega vaasi, nädala möödudes noppida kimbust välja äraõitsenud lilled ja lõigata püsivamad lilled julgelt lühemaks. Uus, madalam kimp on hea seada väiksemasse vaasi – nii saab täiesti uue lilleseade ja õieilu kauem nautida!

Pildil on kuvatud kimp XL- suuruses.

Kui sul on kimbu osas kindel värvieelistus, palun lisa meile juhised kassas avanevasse märkuste lahtrisse! Kimbule on lisatud soovi korral tasuta tervituskaart, mille teksti palume lisada märkuste lahtrisse!

 • Kas soovid ka kinkekarpi? Kui jah, siis tähista see valik linnukesega.

  Reset options
Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Tootekood: - Kategooria:

  Kirjeldus

  Hooajaline lillekimp by Studio Nelk

  Studio Nelk üllatab stiilselt omanäolistest hooajaõitest inspireeritud kimpudega. Hooajaline lillekimp by Studio Nelk jõuab saajani kimpu seatuna, jättes soovi korral rõõmu õied oma käega vaasi seada. Hooajaline lillekimp on kombineeritud erinevatest meie lemmikutest hooajalilledest, värvigammalt värviküllane ja rikkalik. Kimp on status vastavalt sobivusele kas valgesse siidipaberisse või kilesse või pruuni paberisse.

  Idee “floristist omas kodus” sündis soovist pakkuda kliendile argipäeva loomingulist hetke ning rõõmu enda loodud lilleseadest. Selleks sai loodud lillekimp by Studio Nelk.

  Lillede vaasi seadmist alusta valides kolm tugevama varrega pikemat lille ning säti need komnurgana vaasi. Seejärel lisa kimbule juba õrnemad lilled. Alati tasub lõigata osa lilli lühemaks, et iga õis leiaks kimbus oma koha ja lilled sobituks olemasolevasse vaasi.

  Loe lisa meie blogist, kus leiad näpunäiteid nii lillede paremaks säilitamiseks kui ka lilleseadmisest.

  Kimbule on lisatud soovi korral tasuta tervituskaart, mille teksti palume lisada märkuste lahtrisse!

  Lisainfo

  Kimbu suurus

  Kimp Luksuslik 99€, Kimp M 34€, Kimp L 45€, Kimp XL 59€, Kimp XXL 79€