Kuivlilledest lillekimp

39.00

Oleme loonud Studio Nelk kuivlilledest seaded eesmärgiga täita vaasid kaua säilivate ja hoolitsemisvabade seadetega. Seades leiduvad lilled on kuivatatud või stabiliseeritud – lillevalik on looduslik ja kunstlike materjale kasutatud ei ole.

Seaded saabuvad teieni soovi korral meie signatuurkarbis (välja arvatud, kui seade jääb pikemaks kui 70cm),  kaunilt siidipaberisse mähituna.

Kimbust leiate nii eksootilisemaid (lootoseõis, pampas grass, lõigatud palmioksad, babola jne) kui ka lapsepõlvest tuttavaid kuivlilli nagu näiteks õlelill.

Valikus minimalistlik, valge- või romantilises stiilis kuivlillekimp.

Tuleme klientide soovidele vastu ja pakume võimalust tellida toode mugavalt oma lähimasse pakiautomaati. Selleks tee palun vastav valik kassas ja lisa sobivaim Smartposti pakiautomaat vaba tekstina kassas olevasse märkuste lahtrisse!

 • Kas soovid ka kinkekarpi? Kui jah, siis tähista see valik linnukesega.

  Reset options
Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Tootekood: - Kategooriad: , ,

  Kirjeldus

  Kuivlilledest lillekimp

  Oleme loonud kuivlilledest kimbud eesmärgiga täita vaasid kauasäilivate ja hoolitsemisvabade seadetega. Seades leiduvad lilled on kuivatatud või stabiliseeritud – lillevalik on looduslik ja kunstlike materjale kasutatud ei ole.

  Iga meie loodud kuivlilledest lillekimp on unikaalne ja naturaalse välimusega. Värvigammadest kasutame naturaalseid, pleegitatud ja heledaid toone, mis sobivad ideaalselt skandinaavialikku interjööri. Kõik sedade on seotud paelaga kimpudesse ja on soovitav ka sel kujul veeta vaasi seada. Seade on soovitatav lõigata vaasi kõrgusest lähtuvalt parajaks.

  Kuivlilledest lillekimp saabub teieni soovi korral meie signatuurkarbis (välja arvatud, kui seade jääb pikemaks kui 70cm),  kaunilt siidipaberisse mähituna.

  Kimbust leiate nii eksootilisemaid (lootoseõis, pampas grass, lõigatud palmioksad, babola jne) kui ka lapsepõlvest tuttavaid kuivlilli nagu näiteks õlelill.

  Hetkel leiate meie valikust ühes suuruses seadeid,  erisoovide puhul palume meiega ühendust võtta. Ootame teid ka meie poodi ise kuivseadet kokku sobitama. Sel puhul soovitame läbi mõelda, millisesse vaasi kuivseade on mõeldud ja veelgi parem, kui sobiv vaas on meie juurde poodi kaasa võetud. Just sel moel saame pakkuda kõige sobivamat seadet.

  Pakume ka valikut ühetüübilisi kuivlilli.

  Valikus minimalistlik, valge- või romantilises stiilis kuivlillekimp.

  Tuleme klientide soovidele vastu ja pakume võimalust tellida kimp mugavalt oma lähimasse pakiautomaati. Selleks tee palun vastav valik kassas ja lisa sobivaim Smartposti pakiautomaat vaba tekstina kassas olevasse märkuste lahtrisse!

  Lisainfo

  Kuivlillekimp

  Minimalistlik kuivlillekimp, Romantiline kuivlillekimp, Valge kuivlillekimp