Lillepotid “Dallas”

6.0049.00

Meil on rõõm pakkuda valgeid või mustjas-halle lillepotte.

Lillepotiümbrise ava diameeter on 19, 21, 24, 28 või 32 cm. Lillepoti ümbrise valimisel tasub arvestada 2-3 cm varu, et lillepoti ja ümbrise vahele jääks piisav õhuruum ning pott “istuks” visuaalselt ilusti ümbrispotti.

Kui te pole kindel, kas lillepott teie toataimele sobib, võtke meiega ühendust ning anname selles osas nõu!

 

Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Tootekood: - Kategooriad: , ,

  Kirjeldus

  Lillepotid “Dallas”, valge või mustjas-hall lillepotisari, mis ideaalselt sobiv lihtsasse, skandinaavialikku interjööri. “Dallas” sarja lillepotid jätabvad võimaluse lillel särada, olles ise tagasihoidlik kuid väljapeetud.

  Toataimede valikul lähtub Studio Nelk põhimõttest, et lisaks silmailule paraneks kodune õhukvaliteet ja taimed oleksid ohutud nii lastele kui ka lemmikloomadele. Stiilne lisand interjööri ja võimalus valida sobiv lillepotiümbris lihtsustavad valikut.

  Valiku toataimi leiad siit. Soovi korral on võimalik tellida kõiki kodulehel olevaid toataimi vastavalt teie soovile ja interjööri sobivas suuruses. Nõustame ka tellitud toataimele sobiva keraamilise lillepoti leidmisel.

  Erisoovide korral võtke meiega ühendust!

  Kodu ja lilled

  Kodu punumise lõppjärgus, kui siseviimistlus tehtud ja mööbel paigas, saab lõpuks asuda garneeringu juurde ehk anda ruumile sisustuselementide näol viimast lihvi ja karakterit. Sisustustektstiilide ja (tarbe)kunsti kõrval mängivad interjööri ilme loomisel olulist rolli ka toataimed – lisavad need ju ruumile rohkem elu ja hubasust ning loovad suurepärase võimaluse tuua tuppa rohkem rohelust, mida meie põhjamaises kliimas nappima kipub.

  Lisaks dekoratiivsusele leevendavad toataimed ka stressi ja puhastavad ruumis õhku. Iseäranis on potitaimede tervendavat mõju tunda kontoriruumides. Hetk hoolitsust elusale taimele on kiires argipäevas mõnus lõõgastus ja lubab korraks aja maha võtta.

  Kuidas valida sobivat toataime ja lillepotti?

  Kiire elutempo ei tähenda sugugi, et toataimed ampsaksid liialt tähelepanu, nõudes suure osa ajast või peaks neist seetõttu üldse loobuma. Studio Nelk soovitab vastupidavaid ja vapraid taimi, kes elavad üle algaja taimearmastaja apsakad, kiire arginädala või lühema äraoleku ning sobituvad ideaalselt igasse koju.

  Studio Nelgi valikus on nii häid ja tuntud klassikuid kui ka uusi põnevamaid toataimi. Valiku tegemisel sai määravaks, et lisaks dekoratiivsele välimusele ei oleks taimed kasvutingimuste ja hoole osas liialt pretensioonikad. Praktilise lisana tasub iga taime juurde valida vahva boho-stiilis lillekorvi, mis võib vabalt asendada klassikalist lillepotiümbrist. Soetades suuremaid taimi, tasub Studio Nelgiga julgesti ühendust võtta ja anda vihje interjööri kohta, kuhu nii taime kui ka lillepotti sättida soovitakse.

  Lisainfo

  Lillepotid "Dallas"

  Lillepott “Dallas” mustjas-hall 14cm 6€, Lillepott “Dallas” valge 14cm 6€, Lillepott “Dallas” mustjas-hall 19cm 12€, Lillepott “Dallas” mustjas-hall 21cm 17€, Lillepott “Dallas” mustjas-hall 24cm 20€, Lillepott “Dallas” mustjas-hall 28cm 32€, Lillepott “Dallas” mustjas-hall 32cm 49€, Lillepott “Dallas” valge 19cm 12€, Lillepott "Dallas" valge 21cm 17€, Lillepott “Dallas” valge 24cm 20€, Lillepott “Dallas” valge 28cm 32€, Lillepott “Dallas” valge 32cm 49€