Lüüra viigipuu tüvel

159.00

Lüüra viigipuu tüvel on suurte ümarate lehtedega vähenõudlik toataim, olles ühtlasi ka suurepärane õhupuhastaja. 
Aeg-ajalt võtta viigipuu lehtedelt tolmu, kuna taim on tolmu suhtes tundlik.
Kui lehe eluiga on läbi saanud, tekivad sellele pruunid laigud ja leht kukub mõne aja pärast maha.
Kasta viigipuud korrapäraselt, samas on ohtlik ülekastmine ja ka liiga kuiv muld. Suvel oleks hea toataimi aeg-ajalt piserdada. Väetamine on vajalik pigem suvisel kasvuperioodil.  
NB! Hoia viigipuud otsesest kõrvetavast päikesest.
Taime kõrgus 130-140 cm.
Võimalik tellida ka suuremaid ja puu-tüüpi või mitmeharulisi taimi. Teeme pakkumise vastavalt teie lillesoovile.
Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Kategooria:

  Kirjeldus

  Lüüra viigipuu tüvel

  Toataimede valikul lähtub Studio Nelk põhimõttest, et lisaks silmailule paraneks kodune õhukvaliteet ja taimed oleksid ohutud nii lastele kui ka lemmikloomadele. Stiilne lisand interjööri ja võimalus valida sobiv lillepotiümbris lihtsustavad valikut.

  Kodu ja lilled

  Kodu punumise lõppjärgus, kui siseviimistlus tehtud ja mööbel paigas, saab lõpuks asuda garneeringu juurde. Nii saab anda ruumile sisustuselementide näol viimast lihvi ja karakterit. Sisustustektstiilide ja (tarbe)kunsti kõrval mängivad interjööri ilme loomisel olulist rolli ka toataimed. Potililled lisavad ruumile rohkem elu ja hubasust ning loovad suurepärase võimaluse tuua tuppa rohelust, mida meie põhjamaises kliimas nappima kipub.

  Lisaks dekoratiivsusele leevendavad toataimed ka stressi ja puhastavad ruumis õhku. Iseäranis on potitaimede tervendavat mõju tunda kontoriruumides. Hetk hoolitsust elusale taimele on kiires argipäevas mõnus lõõgastus ja lubab korraks aja maha võtta.

  Kuidas valida sobivat toataime?

  Kiire elutempo ei tähenda sugugi, et toataimed ampsaksid liialt tähelepanu, nõudes suure osa ajast või peaks neist seetõttu üldse loobuma. Studio Nelksoovitab vastupidavaid ja vapraid taimi, kes elavad üle algaja taimearmastaja apsakad, kiire arginädala või lühema äraoleku ning sobituvad ideaalselt igasse koju.

  Studio Nelgi valikus on nii häid ja tuntud klassikuid kui ka uusi põnevamaid toataimi. Valiku tegemisel sai määravaks, et lisaks dekoratiivsele välimusele ei oleks taimed kasvutingimuste ja hoole osas liialt pretensioonikad. Praktilise lisana tasub iga taime juurde valida vahva boho-stiilis lillekorvi, mis võib vabalt asendada klassikalist lillepotiümbrist. Soetades suuremaid taimi, tasub Studio Nelgiga julgesti ühendust võtta ja anda vihje interjööri kohta, kuhu nii taime kui ka lillepotti sättida soovitakse.

  Lüüra viigipuu tüvel on suurte ümarate lehtedega vähenõudlik toataim, olles ühtlasi ka suurepärane õhupuhastaja. 
  Aeg-ajalt võtta viigipuu lehtedelt tolmu, kuna taim on tolmu suhtes tundlik.
  Kui lehe eluiga on läbi saanud, tekivad sellele pruunid laigud ja leht kukub mõne aja pärast maha.
  Kasta lüüra viigipuud korrapäraselt, samas on ohtlik ülekastmine ja ka liiga kuiv muld. Suvel oleks hea toataimi aeg-ajalt piserdada. Väetamine on vajalik pigem suvisel kasvuperioodil.  
  NB! Hoia viigipuud otsesest kõrvetavast päikesest.