Lüüra viigipuu

16.00189.00

Lüüra viigipuu on suurte ümarate lehtedega vähenõudlik toataim, olles ühtlasi ka suurepärane õhupuhastaja. 
Aeg-ajalt võtta viigipuu lehtedelt tolmu, kuna taim on tolmu suhtes tundlik.
Kui lehe eluiga on läbi saanud, tekivad sellele pruunid laigud ja leht kukub mõne aja pärast maha.
Kasta viigipuud korrapäraselt, samas on ohtlik ülekastmine ja ka liiga kuiv muld. Suvel oleks hea toataimi aeg-ajalt piserdada. Väetamine on vajalik pigem suvisel kasvuperioodil.  
NB! Hoia viigipuud otsesest kõrvetavast päikesest.
Lüüra viigipuu bambino 35cm
Üheharulise taime kõrgus 80- 100cm
Kahe-ja kolmeharulised lüürad 120-140cm
Võimalik tellida ka suuremaid ja puu-tüüpi või mitmeharalisi taimi. Teeme pakkumise vastavalt teie lillesoovile.
Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Tootekood: - Kategooria:

  Kirjeldus

  Lüüra viigipuu

  Toataimede valikul lähtub Studio Nelk põhimõttest, et lisaks silmailule paraneks kodune õhukvaliteet ja taimed oleksid ohutud nii lastele kui ka lemmikloomadele. Stiilne lisand interjööri ja võimalus valida sobiv lillepotiümbris lihtsustavad valikut.

  Lüüra viigipuu bambino 35cm
  Üheharulise taime kõrgus 80- 100cm
  Kahe-ja kolmeharulised lüürad 120-140cm

  Kodu ja lilled

  Kodu punumise lõppjärgus, kui siseviimistlus tehtud ja mööbel paigas, saab lõpuks asuda garneeringu juurde. Nii saab anda ruumile sisustuselementide näol viimast lihvi ja karakterit. Sisustustektstiilide ja (tarbe)kunsti kõrval mängivad interjööri ilme loomisel olulist rolli ka toataimed. Potililled lisavad ruumile rohkem elu ja hubasust ning loovad suurepärase võimaluse tuua tuppa rohelust, mida meie põhjamaises kliimas nappima kipub. Lüüra viigipuu on moodne ja kaunis kodusisustaja, vahvam versioon on lüüra viigipuu tüvel.

  Lisaks dekoratiivsusele leevendavad toataimed ka stressi ja puhastavad ruumis õhku. Iseäranis on potitaimede tervendavat mõju tunda kontoriruumides. Hetk hoolitsust elusale taimele on kiires argipäevas mõnus lõõgastus ja lubab korraks aja maha võtta.

  Kuidas valida sobivat toataime?

  Kiire elutempo ei tähenda sugugi, et toataimed ampsaksid liialt tähelepanu, nõudes suure osa ajast või peaks neist seetõttu üldse loobuma. Studio Nelk soovitab vastupidavaid ja vapraid taimi, kes elavad üle algaja taimearmastaja apsakad, kiire arginädala või lühema äraoleku ning sobituvad ideaalselt igasse koju.

  Studio Nelgi valikus on nii häid ja tuntud klassikuid kui ka uusi põnevamaid toataimi. Valiku tegemisel sai määravaks, et lisaks dekoratiivsele välimusele ei oleks taimed kasvutingimuste ja hoole osas liialt pretensioonikad. Praktilise lisana tasub iga taime juurde valida vahva boho-stiilis lillekorvi, mis võib vabalt asendada klassikalist lillepotiümbrist. Soetades suuremaid taimi, tasub Studio Nelgiga julgesti ühendust võtta ja anda vihje interjööri kohta, kuhu nii taime kui ka lillepotti sättida soovitakse.

  Lisainfo

  Lüüra viigipuu

  Lüüra viigipuu bambino 35cm, Lüüra viigipuu kaheharuline, Lüüra viigipuu kolmeharuline 120-130cm, Lüüra viigipuu üheharuline 60-70cm