NELK “VINTAGE”

25.00

Nelgid “Vintage” on valik lillakas-beežidest murtud toonides nelgiõitest, mis on eelsitatud valik stiiliteadlikule kinkijale.

Nelgid jõuavad saajani spetsiaalses lillede saatmiseks mõeldud karbis. Karbist leiad ka näpunäiteid, kuidas lillede eest hoolitseda ning lõikelilletoidu.

Soovi korral on lilledele lisatud kaart saatja heade soovidega!

Kimp koosneb 20 lilleõiest pikkusega 70cm.

Vaasi seatuna pakuvad õied silmailu 2-3 nädalat, seda eriti juhul kui lillevette lisada veidi magusat limonaadi või lilletoitu ning lõigata nelkidel iga veevahetuskorral 2-3cm varsi. 

NB! Nelgid näevad vahvad välja lühikeseks lõigatuna ja tihedalt madalasse vaasi seatuna! 

    • 24 €
Kategooria:
Kullerteenus esmaspäevast reedeni ainult Tallinnas ja Harjumaal.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 15.00.

Kirjeldus

Oh nelk!

Nelk on erilise karakteri ja nostalgilise stiiliga lill, mis on olnud oluline sõnumikandja armastajate vahel ja märgiline lill Eesti lillekinkimise traditsioonis. Mis oleks naistepäev nelkideta?! Kuid miks mitte anda nelgile võimalus saajat rõõmustada aasta ringi. Kimp helerohelisi nelke on ideaalne saata tervituseks värskele koduomanikule, heleroosad või valged värsketele lapsevanematele.

Nelgid soovivad saajale “tuult tiibadesse” ja õnnitlevad koolilõpu või uue töökoha puhul. Klassikaline nelgikimp on kindel valik soliidses eas juubilarile või tänusõnum meesarstile

Nelgikimp on moodne valik lillede kinkimisel! Ei tasu karta punase nelgi sümboolset tähendust ajaloolises kontekstis, tegemist on vahva, imehästi lõhnava ja kauapüsiva kaunitariga, mida mujal maailmas palavalt armastatakse ja hinnatakse. Lilled näevad vahvad välja lühikeseks lõigatuna ja tihedalt madalasse vaasi seatuna!

Alates 35€ tellimusest kuller Tallinnas tasuta. Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 15.00

Close menu
×

Ostukorv