Pampas Grass

3.0015.00

Pampas Grass on uus trendkas kuivatatud vaasilill. Kuivatatud heinalised on leviv trend kodukaunistamises ja populaarne pulma-ja ürituste kaunistaja.

Kohevaid tutsakaid näeb kodusisustusajakirjades ja instagrammipostitustes, häid ideid kuidas kõrrelisi oma koju paigutada leiad kui otsid instagarmist viidet #pampas #pampasgrass.

Oma valikus pakume hetkel 120cm pikkust naturaalset pampast pikkusega 140-150cm, mida soovitame seada vaasi 1, 2, 3 või 5 tükki – olenevalt soovist.

Pampas Grass on müügil meie e-poes tüki kaupa ning palume lisada ostukorvi soovitud arv kõrrelisi. Suurem valik poes kohapeal!

Soovitame ka tutvuda Cotton foweriga ehk kuivatatud puuvallialill, mis on samuti vahva kodusistuselement ja sobib nii elutuppa asetamiseks kui ka pimedasse vannituppa.

 • Kas soovid ka kinkekarpi? Kui jah, siis tähista see valik linnukesega.

  Reset options
Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Tootekood: - Kategooriad: , Silt:

  Kirjeldus

  Pampas Grass on uus trendkas kuivatatud vaasilill. Kuivatatud heinalised on leviv trend kodukaunistamises ja populaarne pulma-ja ürituste kaunistaja. Pampast on sobilik ka lillekimpudesse lisamiseks – sel moel loob kimp boheemlasliku ja suvise meeleolu! Alati on võimalik ka oma kodu sisustada eestimaiste kõrrelistega, mida lahkelt teeäärest, niidult või järve kaldalt korjata. Sealt leiab nii pilliroogu, viljapäid või muid kõrrelisi ja soovitav on need lihtsalt veeta vaasi pista. Töötavad väga hästi igas interjööris sisekujunduselemendina! Kuid kui siiski õue ei jõua või meie heitlik ilm ja hooaeg ei luba, siis tuleme appi!

  Kohevaid tutsakaid näeb kodusisustusajakirjades ja instagrammipostitustes, häid ideid kuidas pampas grass oma koju paigutada leiad kui otsid instagarmist viidet #pampasgrass.

  Oma valikus pakume hetkel 120cm pikkust naturaalset pampast, mida soovitame seada vaasi 1, 3 või 5 tükki, olenevalt soovist. Sobib asetamiseks nii niisketesse kui ka pimedatesse ruumidesse.

  Pampas Grass “extra fluffy” on harva esinevalt kohev – kogupikkus u 20cm, millest “fluffy” osa umbes 70 cm.

  teise sordina pakume sihvakat Pampas Grassi, mis on umbes 140cm pikk ja karvane osa ei ole nii suur ja kohev, kuid vaasis väga graatsiline.

  Mõlemad tooted on naturaalses toonis, värvus võib veidi varieeruda hallikast beežist helebeežini.

  Pampas Grass  on müügil meie e-poes tüki kaupa ning palume lisada ostukorvi soovitud arv kõrrelisi.

  Soovitame ka tutvuda Cotton foweriga ehk kuivatatud puuvallialill, mis on samuti vahva kodusistuselement ja sobib nii elutuppa asetamiseks kui ka pimedasse vannituppa.

  Hooajaliselt on meie valikus ka värvitud kõrrelisi – heleroosa, lilla või murtud roheline. Huvi korral võta meiega julgesti ühendust! 🙂 Poes suurem valik kõrrelisi ja kuivlilli.

  Pampas grassi, stabiliseeritud eukalüpti ja palmilehti on võimalik ka ürituste dekoreerimise tarbeks laenutada.

  Lisainfo

  Pampas Grass

  Pampas Grass "pleegitatud" 110cm – 10.-, Pampas Grass 100cm naturaalne 3.-, Pampas Grass hallikas-beež 110cm 7.-, Pampas Grass must 40cm 2.-, Pampas Grass naturaalne 160cm 15.-, Pampas Grass pleegitatud 120cm – 10.-, Pampas Grass pleegitatud, eriti kohev, 160cm 28.-, Pampas Grass roosa 160cm 15.-