Pühadekimp Christmas Spirit

39.0054.00

Pühadekimp “Christmas spirit” koosneb pühadelemmikutest – ilexi oksad, ileksi lehed, cottoni tupsud, eukalüpt ja pampas. Kimbus olevad lilled on vaasis kauasäilivad ja kimpu võib soovi korral kuivatada.

Lilled jõuavad saajani spetsiaalses lillede saatmiseks mõeldud karbis või pabertuutus.

Soovi korral on lilledele lisatud kaart saatja pühadetervitustega!

Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Tootekood: - Kategooria:

  Kirjeldus

  Pühadekimp Christmas Spirit

  Pühadekimp Christmas spirit koosneb viiest pühadelemmikust – ilexi oksad, ileksi lehed, cottoni tupsud, eukalüpt ja pampas.

  Ilex (iileks) ehk winterberry oksi kaunistavad isuäratavalt punased ja pühademeeleolu loovad marjad. Dekoratiivsed oksad, mis sobivad kaaslaseks lõikelilledele ja on samas imeilusad üksinda vaasi seatuna! Ilex ehk winterberry oksad sobivad ka kuivatamiseks ja püsiseadeks. Kui soovite oksi pikemalt säilitada, soovitame peale marjade kuivamist vaasist ära valada vee ja lasta marjadel okste küljes täiesti ära kuivada.

  Ilex on populaarne pühadeaegne kodukaunistaja Põhjamaades, sest oksad püsivad dekoratiivsed kuni kevadeni luues aknast paistval lumisel taustal toreda kontrasti! Ka Ameerika filmidest tuntud komme punutud vaniku all peatudes suudelda on just enamasti winterberry põõsa okstest punutud.

  Eukalüpt on aromaatne taim, mis sobib kaaslaseks kõikidele lõikelilledele ja on samas imeilus üksinda vaasi seatuna! Kimp sobib ka kuivatamiseks ja lisab ruumi head energiat.

  Puuvillatupsud on naturaalne kuivatatud puuvillalill, millest tehakse puuvillatooteid. Oksad on kuivad ja vaasi vett lisada pole vaja, tupse on võimalik ka ühekaupa kaunistustena kasutada. Oksi võib kasutada mitu jõuluhooaega.

  Pampas Grass on uus trendkas kuivatatud vaasilill. Kuivatatud heinalised on leviv trend kodukaunistamises ja populaarne pulma-ja ürituste kaunistaja.

  Loe rohkem pühadekaunistustest ja Hygge ajast meie blogist! Jõulukaunistused ei ole vaid pühadeks, vaid loovad meeleolu novembrist kuni jaanuari keskpaigani.

  Ilexit teame kõik angloameerika kultuuriruumist pärit jõulukaartidelt, kus see punaste viljade ja läikivate teravaservaliste või lausa ogaliste lehtedega taim on eriti efektne kas lume seest välja piiludes või siis, kui nende tumerohelistel igihaljastel lehtedel on heledad servad. Kaminasimssidele, akende ja uste ümber jõuluks sätitud kuusevanikuis on iileks tihti särav seltsiline.

  Lilled jõuavad saajani spetsiaalses lillede saatmiseks mõeldud karbis või pabertuutus. Karbist leiad ka näpunäiteid, kuidas lillede eest hoolitseda ning lõikelilletoidu.

  Soovi korral on lilledele lisatud kaart saatja heade soovidega!

  NB! Iileksi marju peetakse mürgiseks, seega hoidke oksad kõrgemal, väikelastele kättesaamatus kohas.

   

  Lisainfo

  Christmas Spirit

  Christmas Spirit L-suurus, Christmas Spirit XL-suurus