Rebel by Studio Nelk

29.0054.00

Lillede saatmine kulleriga

Lillekimbud “Rebel by Studio Nelk” on mõeldud saajat omanäoliselt üllatama. Kimbud saavad alguse kliendi vajadusest (kimp mehele, soolaleivaks või kauakestev roheilu) ja meie ideest. Mõned stiilinäited leiate galeriist, kuid alati olete oodatud meie poole pöörduma oma eriliste soovidega!

Lillekimp jõuab saajani spetsiaalses lillede saatmiseks mõeldud karbis. Karbist leiab ka näpunäiteid, kuidas lillede eest hoolitseda ning lõikelilletoidu. Soovi korral on lilledele lisatud tasuta kaart saatja heade soovidega!

Kimbust leiad hooajalisi omavahel hästi sobituvaid ja kauakestvaid lõikelilli ning kaunist roheilu.

Soovitame lillekimp lahti siduda ja seada paraja kõrgusega vaasi, nädala möödudes noppida kimbust välja äraõitsenud lilled ja lõigata püsivamad lilled julgelt lühemaks. Uus, madalam kimp on hea seada väiksemasse vaasi – nii saab täiesti uue lilleseade ja õieilu kauem nautida!

Lillekimp on kuvatud L-suuruses.

Puhasta
 • Kas soovid ka kinkekarpi? Kui jah, siis tähista see valik linnukesega.

  • 3 €
  Reset options
Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 15.00.
  Tootekood: - Kategooriad: ,

  Kirjeldus

  Studio Nelk üllatab igal kuul stiilselt omanäolistest hooajaõitest inspireeritud kimpudega. Lillekimp “Rebel by Studio Nelk” jõuab saajani karpi sätituna ja vabas seades, jättes rõõmu õied oma käega vaasi seada.

  Idee “floristist omas kodus” sündis soovist pakkuda kliendile argipäeva loomingulist hetke ning rõõmu enda loodud lilleseadest. Selleks sai loodud lillekimp by Studio Nelk.

  Et lilleseadmine alati õnnestuks, ava karp, tõsta ettevaatlikult karbist välja lilled ja sorteeri õied. Lillede vaasi seadmist alusta valides kolm tugevama varrega pikemat lille ning säti need komnurgana vaasi. Seejärel lisa kimbule juba õrnemad lilled. Alati tasub lõigata osa lilli lühemaks, et iga õis leiaks kimbus oma koha ja lilled sobituks olemasolevasse vaasi.

  Loe lisa meie blogist, kus leiad näpunäiteid nii lillede paremaks säilitamiseks kui ka lilleseadmisest.

  Lisainfo

  Kimbu suurus

  Kimp M 29€, Kimp L 39€, Kimp XL 54€