Sirelid

39.00

Sirelid jõuavad saajani mähituna siidipaberisse ja spetsiaalse lõikelilletoiduga.

Soovi korral on lilledele lisatud kaart saatja heade soovidega!

Kimp koosneb 5-7 oksast, pikkusega 40-50 cm.

Lilli vaasi seades tasub teada, et sireli puine vars eelistab kuuma vett.

Sirelid on saadaval veebruarist maini, kuid alati tasub eelnevalt kontrollida lillede saadavust ja värvivalikut. Kui soovite, et telliksime teile sirelit eritellimusen talvisel perioodil, palun võtke ühendust. 

 

Laost otsas

Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Kategooriad: , Silt:

  Kirjeldus

  Sirelid on haprad ja kaunid, varieerudes lillakast valgeni. Sirel lõhnab õrnalt ja kevadiselt ning sobitub sama hästi kimpu kui üksinda lillevaasi.

  Kas need hetked lapsepõlvest tulevad tuttavad ette, kui vanaema juures aiamaal jalutades ootasid sireli pakatamist, kunagi ei saanud küllalt mesimagusast, veid kaneelisest aroomist ja mesilaste suminast, kes olid lille kroonlehtede vahele nendele omasel moel suve nautima läinud. Meie kultuuris on sirel igal juhul kevade kõrghetke tähistajaks. Lisaks on lill armastatud pulmaseadetes ja kinkimiseks kevadistel sünnipäevadel.

  Jaapani kultuuris aga kannavad sirelid sõnumit, mis kutsub olema oma tegudes eeskujuks teistele ja mitte pelgama vabandamist, kui olete teinud vea. Jagage oma armastust teistega, et ka nende elu paremaks muuta.

  Soovi korral on lilledele lisatud kaart saatja heade soovidega!

  Kimp koosneb 5-7 oksast, pikkusega 40-50 cm.

  Lilli vaasi seades tasub teada, et sireli puine vars eelistab kuuma vett.

  Sirelid on saadaval veebruarist maini, kuid alati tasub eelnevalt kontrollida lillede saadavust ja värvivalikut. Kui soovite, et telliksime teile sirelit ka eritellimusen talvisel perioodil, palun võtke ühendust.