Valentinipäeva lilled “Väike prantslane”

59.00

Valentinipäeva lilled kulleriga

Valentinipäeva lilled “Väike prantslane” by Studio Nelk üllatab valentinipäeval kirgliku ja kaasaegse kimbuga, kust ei puudu roosid koos peotäie heledate meelas toonis õitega, valged õrnust täis tulbid ja kaunis roheilu.

Kui sa ei tea, mida kaardile lisada, siis loe meie blogist valentinipäeva postitust ja lisame su head soovid või kelmikad read tasuta kauni kaardiga kaasa ja poetame valentinipäeva lillekimbu juurde.

Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Kategooria:

  Kirjeldus

  Valentinipäeva lilled “Väike prantslane” by Studio Nelk üllatab kirgliku ja kaasaegse kimbuga, kust ei puudu punased õied koos peotäie heledate meelaste roosidega, valged õrnust täis tulbid ja kaunis roheilu.

  Kui sa ei tea, mida kaardile lisada, siis loe meie blogist valentinipäeva teemalist postitust ja lisame su head soovid või kelmikad read tasuta kauni kaardiga kaasa ja poetame valentinipäeva lillede kimbu juurde.

  Lillekimp jõuab saajani soovi korral spetsiaalses lillede saatmiseks mõeldud karbis. Karbist leiab ka näpunäiteid, kuidas lillede eest hoolitseda ning lõikelilletoidu. Soovi korral on lilledele lisatud tasuta kaart saatja heade soovidega!

  Soovitame lillekimp lahti siduda ja seada paraja kõrgusega vaasi. Nädala möödudes noppida kimbust välja äraõitsenud lilled ja lõigata püsivamad lilled julgelt lühemaks. Uus, madalam kimp on hea seada väiksemasse vaasi – nii saab täiesti uue lilleseade ja õieilu kauem nautida!

   

  Lisainfo

  Kimbu suurus

  Kimp M 34€, Kimp L 45€, Kimp XL 59€

  Vaata ka neid tooteid…