Väljapeetud klassika by Studio Nelk ​

29.0054.00

Lillede saatmine kulleriga

Lillekimp “Väljapeetud klassika” jõuab soovi korral  saajani spetsiaalses lillede saatmiseks mõeldud karbis (v.a kimbud XL suuruses). Lilledele on lisatud tasuta kaart saatja heade soovidega!

Kimbust leiad klassikalisi omavahel hästi sobituvaid ja kauakestvaid lõikelilli ning kaunist roheilu.

Soovitame lillekimp lahti siduda ja seada paraja kõrgusega vaasi, nädala möödudes noppida kimbust välja äraõitsenud lilled ja lõigata püsivamad lilled julgelt lühemaks. Uus, madalam kimp on hea seada väiksemasse vaasi – nii saab täiesti uue lilleseade ja õieilu kauem nautida!

Pildil on kuvatud kimp L- suuruses.

Puhasta
Kullerteenus esmaspäevast reedeni ainult Tallinnas ja Harjumaal.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 15.00.
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Väljapeetud klassika by Studio Nelk

Studio Nelk üllatab igal kuul stiilselt omanäolistest hooajaõitest inspireeritud kimpudega. Lillekimp “Väljapeetud klassika by Studio Nelk” jõuab saajani karpi sätituna ja vabas seades, jättes rõõmu õied oma käega vaasi seada.

Idee “floristist omas kodus” sündis soovist pakkuda kliendile argipäeva loomingulist hetke ning rõõmu enda loodud lilleseadest. Selleks sai loodud lillekimp by Studio Nelk.

Et lilleseadmine alati õnnestuks, ava karp, tõsta ettevaatlikult karbist välja lilled ja sorteeri õied. Lillede vaasi seadmist alusta valides kolm tugevama varrega pikemat lille ning säti need komnurgana vaasi. Seejärel lisa kimbule juba õrnemad lilled. Alati tasub lõigata osa lilli lühemaks, et iga õis leiaks kimbus oma koha ja lilled sobituks olemasolevasse vaasi.

Loe lisa meie blogist, kus leiad näpunäiteid nii lillede paremaks säilitamiseks kui ka lilleseadmisest.

Lisainfo

Kimbu suurus

Kimp M 29€, Kimp L 39€, Kimp XL 54€