Eukalüpt

25.00

Eukalüpt on aromaatne taim, mis sobib kaaslaseks kõikidele lõikelilledele ja on samas imeilus üksinda vaasi seatuna! Kimp sobib ka kuivatamiseks ja lisab ruumi head energiat. Või miks ka mitte kasutada eukalüpti saunavihana!

Soovi korral on lilledele lisatud kaart saatja heade soovidega!

Eukalüptioksad on iseenesest kaunid ja dekoratiivsed. Nende hallikasrohelised lehed lisavad looduslikku elegantsi ruumile ja sobivad hästi erinevate sisekujundusstiilidega. Sõltuvalt aastaajast saate kohandada vaasis olevaid oksi. Sügisel võite lisada mõned kuivanud okkad või lehed, et luua hooajaline meeleolu. Kui otsite värvi ja kontrasti, saate eukalüptiokstele lisada mõned teised lilled või okaspuuoksad.

Kimp koosneb 5-7 oksast pikkusega kuni 60cm.

Kui soovid stabiliseeritud ehk kauasäilivat eukalüpti, leiad toote siit.

 • Kas soovid ka kinkekarpi? Kui jah, siis tähista see valik linnukesega.

Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.

  Kirjeldus

  Eukalüpt

  Aromaatne taim, mis sobib kaaslaseks kõikidele lõikelilledele ja on samas imeilus üksinda vaasi seatuna! Kui kahtled, milliseid lilli härrasmehele saata, oled leidnud õige valiku! Ja kas teadsid, et oksi võid sarnaselt kasevihaga ka saunas vihtlemiseks kasutada 😉

  Okste kasutamine vaasis on suurepärane viis luua kodusesse interjööri värsket ja meeldivat lõhna ning lisada looduslikku ilu. Eukalüptioksad sobivad suurepäraselt minimalistliku ja skandinaavialiku sisekujundusega ning neid saab kasutada mitmel erineval moel:

  Kodulõhnastaja

  Eukalüptiokstega vaas annab ruumile meeldiva aroomi, kuna eeterlik õli lendub lehtedelt. See aitab leevendada stressi, parandada hingamisteede tervist ja luua lõõgastava keskkonna ning lõhn aitab ka värskendada õhku.

  Dekoratiivne element

  Oksad on iseenesest kaunid ja dekoratiivsed. Nende hallikasrohelised lehed lisavad looduslikku elegantsi ruumile ja sobivad hästi erinevate sisekujundusstiilidega. Sõltuvalt aastaajast saate kohandada vaasis olevaid oksi. Sügisel võite lisada mõned kuivanud oksi või õisi, et luua hooajaline meeleolu. Kui otsite värvi ja kontrasti, saate okstele lisada mõned teised lilled või okaspuuoksad. Näiteks saate luua värskendava koosluse valgete liiliatega.

  Stressimaandaja

  Hallikasrohekate okste lisamine vaasi võib olla ka tervise- ja ilunipp. Kui istute laua ääres või lauale, kus töötate või meigite, võib meeldiv lõhn aidata teil lõõgastuda ja keskenduda.

  Oksi vaasi seades järgige neid lihtsaid samme:

  1. Valige sobiva suurusega klaasist või keraamiline vaas. Veenduge, et see oleks puhas ja kuiv.

  2. Eemaldage okstelt liigsed lehed, mis jäävad vee alla. See aitab vältida vee kiiret riknemist.

  3. Täitke vaas kuumema veega ja asetage oksad sisse nii, et nende alumised varred oleksid vees. Veenduge, et okste lehed ei puutuks veega kokku.

  4. Asetage vaas oma valitud kohale, kus saate nautida okstest eralduvat lõhna ja dekoratiivset efekti.

  Tegemist on kauni sisekujunduselemendiga, lõhnastades kodu okstele omase karge aroomiga, isegi kuivatatud lilleseades. Just sel põhjusel on see meie klientide seas väga armastatud toode.

  Studio Nelk on just selle tõttu eukalüpti armunud ja kasutame oma kimpudes seda tihti.

  Meie blogist võite lugeda ka Taani jõulukommete kohta, kus oma koha on leidnud ka meie armastatud eukalüpt. Häid sisekujundusideid leiad aga instagramist kasutades viidet #eucalyptus.

  Kui soovid stabiliseeritud ehk kauasäilivaid eukalüptioksi, leiad toote siit.

  Vaata ka neid tooteid…