Püsitellimus

35.00

Alusta oma päeva värskete lilledega!

Selleks puhuks oleme loonud võimaluse tellida Studio Nelk valikust igal nädalal, üle nädala või korra kuus  selleks puhuks spetsiaalselt loodud kimbu, mille saadame kulleriga sinu valitud paika. Kimbust leiad hooajalisi, omavahel hästi sobituvaid lilli. Igal nädalal loome uue kimbu, kuhu on valitud peotäis hooajalisi lõikelilli ning lilledega sobiv roheilu.

See on suurepärane võimalus rikastada töö- ja kodukeskkonda või teha püsitellimuse näol soolaleivakingitus!

Kuidas tellida?

Vali rippmenüüst endale sobiv periood ja soovi korral lisa tellimusele vaas, mille Studio Nelk saadab sulle esimese kimbuga!

Kimbu hinnaks on 35€. Vormistades 6 korra tellimuse (hinnavõit 10.- ja tasuta vaas), saadame esimese tellimusega kaasa tasuta meie signatuurvaasi, et lillede seadmine oleks veel nauditavam!

Tellimus jõustub peale arve tasumist, mille saab vormistada mugavalt meie kodulehel või soovikorral väljastame arve tööpäeva jooksul peale tellimuse saamist.

Vali sobivad kuupäevad, märgi aadress, kuhu lilled toimetame ja jää ootama oma esimest kimpu! Kui soovid tellimuse vormistada kingitusena, lisa vastav info märkuste lahtrisse ning lisame esimese kimbuga sinu poolse tervituse!

Kas tellimust on võimalik ajutiselt peatada?

Kui soovite püsitellimust peatada, andke meile teada ning peatame tellimuse teile sobiva hetkeni.

Lilledest rõõmu tundmine ei ole olnud kunagi lihtsam!

Sinu Studio Nelk

  • Kas soovid ka kinkekarpi? Kui jah, siis tähista see valik linnukesega.

Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
    Kategooriad: , Silt: