Alusta oma päeva värskete lilledega!

Selleks puhuks oleme loonud võimaluse teha püsitellimus ning Studio Nelk saadab oma lillevalikust igal nädalal, üle nädala või korra kuus “Mix&Mach” vabakäekimbu, mis on loodud hooajalilledest ja saadetud kulleriga sinu valitud paika. Kõik kimbud on pakendatud kaunilt paberisse ja juurde lisatud lilletoit.

See on suurepärane võimalus rikastada töö- ja kodukeskkonda või teha püsitellimuse näol lilleline soolaleivakingitus!

Tellimused täidame tööpäeviti, kui meie laos on kõige värskemad lilled! Soovi korral on võimalik kokku leppida ka muu tellimuse täitmise aeg. Selleks puhuks võtke Studio Nelgiga julgesti ühendust!

Kuidas tellida?

Vali rippmenüüst endale sobiv periood ja soovi korral lisa tellimusele vaas, mille Studio Nelk saadab sulle esimese kimbuga! 6-kordse tellimuse vormistamisel saadame esimese tellimusega kaasa tasuta Studio Nelk signatuurvaasi, et lillede seadmine oleks veel nauditavam!

Iganädalase lillekimbu hinnaks on 35€. Kimbule ei lisandu kulleritasu, lilli saadame hetkel  Tallinna piires.

Tellimus jõustub peale arve tasumist, mille saab vormistada ja tasuda mugavalt meie kodulehel. Küsimuste korral oleme meeleldi abiks!

Vali sobivad kuupäevad ja märgi aadress, kuhu lilled toimetame! Kui soovid püsitellimust kingitusena sõbrale, lisa vastav info märkuste kasti ning lisa ka head soovid, mille esimese kimbuga saajale edastame.

Kas tellimust on võimalik ajutiselt peatada?

Kui soovite püsitellimust peatada, andke meile teada ning peatame tellimuse teile sobiva hetkeni. 

Lilledest rõõmu tundmine ei ole olnud kunagi lihtsam!

Sinu Studio Nelk

 

Jälgi meie tegemisi ka Instagrammis #StudioNelk