Roosad soovid by Studio Nelk

34.0099.00

Lillede saatmine kulleriga

Kimbust leiad hooajalisi omavahel hästi sobituvaid roosakaid õrnemaid ja kauakestvaid lõikelilli ning kaunist roheilu.

Soovi korral on lilledele lisatud tasuta kaart saatja heade soovidega!

Kimbud suuruses M – XL saadame soovi korral meie signatuurkarbis, suuremad kimbud on kaunilt siidipaberisse seatud. Pildil kuvatud kimbud XL-suuruses.

 • Kas soovid ka kinkekarpi? Kui jah, siis tähista see valik linnukesega.

  Reset options
Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Tootekood: - Kategooriad: , , Silt:

  Kirjeldus

  Roosad soovid by Studio Nelk

  Studio Nelk üllatab stiilselt omanäolistest hooajaõitest inspireeritud kimpudega. Lillekimp “Roosad soovid by Studio Nelk” jõuab saajani kaunilt kimpu seatuna, kuid jättes saajale soovi korral rõõmu õied oma käega vaasi seada.

  Kimbust “Roosad soovid by Studio Nelk” leiad hooajalisi omavahel hästi sobituvaid roosakaid õrnemaid ja kauakestvaid lõikelilli ning kaunist roheilu.

  Idee “floristist omas kodus” sündis soovist pakkuda kliendile argipäeva loomingulist hetke ning rõõmu enda loodud lilleseadest. Selleks sai loodud lillekimp by Studio Nelk.

  Soovitame lillekimp lahti siduda ja seada paraja kõrgusega vaasi, nädala möödudes noppida kimbust välja äraõitsenud lilled ja lõigata püsivamad lilled julgelt lühemaks. Uus, madalam kimp on hea seada väiksemasse vaasi – nii saab täiesti uue lilleseade ja õieilu kauem nautida!

  Lillede vaasi seadmist alusta valides kolm tugevama varrega pikemat lille ning säti need komnurgana vaasi. Seejärel lisa kimbule juba õrnemad lilled. Alati tasub lõigata osa lilli lühemaks, et iga õis leiaks kimbus oma koha ja lilled sobituks olemasolevasse vaasi.

  Loe lisa meie blogist, kus leiad näpunäiteid nii lillede paremaks säilitamiseks kui ka lilleseadmisest.

  Lisainfo

  Kimbu suurus

  Kimp Luksuslik 99€, Kimp M 34€, Kimp L 45€, Kimp XL 59€, Kimp XXL 79€