Lilled kulleriga - juhend samm-sammult

 

Lilled kulleriga 

  • Vali meie valikust oma lemmiklilled.
  • Lisa valitud toode ostukorvi.
  • Täida andmelahtrite info
  • Lisa tervituskaardi tekst
  • Vali sobiv makseviis 

Meie valikus on erineva iseloomuga lillekimpe, lõikelilli ja toataimi. Kui sa pole päris kindel, milliseid lilli saata, võta meiega julgesti ühendust!

Soovi korral on võimalik tellimusele lisada mõni maius Chocolalalt, ehe Olla stuudiolt, küünal või lilledega sobiv lillevaas, et saajal oleks hea lilled kohe kaunilt vaasi seada.

Täites andmevälju, lisa kindlasti nii enda kui saaja telefoni number. Sel moel saame vajadusel kiiresti ühendust võtta ja tellimusega seotud detaile täpsustada. Sel moel lähevad lilled kulleriga alati õigesse kohta teele. Kõik andmed on kaitstud ja avaldamisele ei kuulu. 

Kassas olevasse märkustelahtrisse lisa vahva tervitus või luuletus, mille lisame käsitsi kirjutatult kaardiga tellimuse juurde. Märkuste lahtrisse võid julgelt lisada ka erisoovid lillede osas või täpsustus lillede kättetoimetamise juhendiga. 

Viimaseks vali sobiv makseviis. Ühtmoodi mugav on maksta pangalingiga või kasutades PayPal’i. Ettevõtetele pakume võimalust tasuda ka arve alusel. 

Meie Blogis on häid soovitusi lillevaliku tegemiseks – näiteks, milliseid lilli võiks kinkida mehele või ämmale! Lisaks oleme loonud valiku tervitustest, mida kaardile lisada. Blogist leiad valiku ideid, mida kirjutada kaardile kallimale ja isale isadepäevaks. Blogi täieneb jooksvalt. 

Ning kui kahtled, kas tasub kallimale lilli saata, siis siin on väike spikker härradele

Meie saadame lilled kulleriga teie soovitud ajal Tallinna ja Harjumaa piires teele. Erisoovide puhul (lilled kulleriga nädalavahetusel, õhtusel ajal või erilahendusel) kontakteeruge meiega julgesti ja proovime leida lahenduse!

Lillede kinkimine on alati moes!

Sinu Studio Nelk

 

Kontakt: 

Telefon: 53 09 07 05

E-post: info@studionelk.ee

Tulbid kulleriga