Studio Nelk on Tallinna südalinnas asuv lillestuudio, mis pakub hooajalisi õisi ja lilleklassikuid uues värskes võtmes. Usume, et igas argipäevas võiks olla üks lilleline hetk. Lillede saatmine Tallinnas ja Harjumaal. 

Studio Nelk pakub värsket ja kvaliteetset lillevalikut. Meie lillestilist lähtub moodsas võtmes “Posy” stiilis kimbu ideest, kus armsatele lilleklassikutele on aktsendiks lisatud nii haruldasemaid lõikelilli kui trendikat roheilu. Iga elegntne kooslus loob põneva kombinatsiooni ja pakub silmailu vähemalt nädalaks.

Usume, et igas argipäevas võiks olla üks lilleline hetk. Et luua töökohas positiivset meeleolu või näidata kolleegi suhtes hoolimist pole vaja teha muud, kui tellida  iganädalased kontorililled ja õnnitluskimbud otse mugavalt töökohta. Meie teenus on lihtne, kiire ja paindlik.

 

Õnnitluskimp kolleegile

Äriklientidele pakume tähtpäevadeks kolmes suuruses õnnitluskimpe:

  • “Palju õnne” 30.-
  • “Suured õnnesoovid” 45.-
  • “Juubilarile” 60.- 

Lillekimbud on “Posy” stiilis ja inspireeritud hooajalilledest. Lilled toimetame teile kontorisse vastavalt kokkuleppele. Soovi korral lisame lilledele tasuta kauni tervituskaardi ja magusa üllatuse. 

Mugav viis kolleegi õnnitlemiseks.

lillede saatmine

Lilled koostööpartnerile

 Kui soovite tervitada koostööpartnerit, oleme abiks ka selles ning viime soovitud hinnaklassis, stiilsesse karpi sätituna lilled vajalikku kohta Tallinna ja Harjumaa piires. 

Soovi korral lisame lilledele tasuta kauni tervituskaardi ja magusa üllatuse. 

Meie valikust leiate: 

  • Signatuur lillekimp by Studio Nelk M – 29.-
  • Signatuur lillekimp by Studio Nelk L – 39.-
 Lilled avavad uksi ja südameid! 
 
 
hooajaline lillekimp

Toataimed ja potililled kontorisse

Kontori sisekliimat aitavad parandada ilusad lopsakad potililled ja toataimed.

Meie valikust leiate nii potililled kui neile sobivad lillepotiümbrised. Pakume õhku puhastavaid ja hapnikku  tootvaid kontoritaimi, mida on lihtne hooldada ja mis ei ole kasvukeskkonna osas liialt pretensioonikad. Elus taim interjööris annab head energiat ja lisab hubasust.

Palume teil võtta meiega ühendust, et saaksime kokku leppida sobiva aja kohtumiseks ning vaadata ühiselt üle, milliseid lilli te oma kontorit kaunistama ootaksite ja millised toatimed on teil juba olemas. Selle põhjal koostame personaalse pakkumise ja toimetame taimed sobivates ümbristes kontorisse. 

Lilled kontorisse

Iganädalased lõikelilled kontorisse

Lisaks pakume võimalust tellida kontorisse iganädalaselt värskeid lõikelilli, et pakkuda rõõmu ja silmailu ning kaunistada töökeskkonda. Tellimusele, mis on pikem kui kolm kuud, lisame kaasa lilledega sobiva vaasi.

 

Iganädalaste tellimuste valikust leiate:

“Roheilu” 35.- (kauapüsivad rohelised oksad)

“Lilleilu” 25.- (Lõikelilled 10 tk)

 

Tellimiseks võtke meiega ühendust info@studionelk.ee

Lilled kontorisse
Lillede saatmine Tallinnas

“Mind peavad ümbritsema lilled, igavesti ja alati!”