Lillede saatmine kulleriga - juhend samm-sammult

 

Lillede saatmine kulleriga on imelihtne!

Vali meie valikust oma lemmiklilled.

Lisa valitud toode ostukorvi.

Soovi korral lisa tellimusele mõni maius Chocolala tootevalikust või lilledega sobiv lillevaas, et saajal oleks hea lilled kohe kaunilt vaasi seada.

Kassas olevasse märkustelahtrisse lisa vahva tervitus või luuletus, mille lisame käsitsi kirjutatult kaardiga tellimuse juurde. Märkuste lahtrisse võid julgelt lisada ka erisoovid lillede osas või täpsustus lillede kättetoimetamise juhendiga. 

Viimaseks vali sobiv makseviis. Ühtmoodi mugav on maksta pangalingiga või kasutades PayPal’i. Ettevõtetele pakume võimalust tasuda ka arve alusel. 

Meie Blogis on häid soovitusi lillevaliku tegemiseks – näiteks, milliseid lilli võiks kinkida mehele või ämmale! Lisaks oleme loonud valiku tervitustest, mida kaardile lisada. Blogist leiad valiku ideid, mida kirjutada kaardile kallimale ja isale isadepäevaks. Blogi täieneb jooksvalt. 

Ning kui kahtled, kas tasub kallimale lilli saata, siis siin on väike spikker härradele

Lilled toimetab saajani sõbralik kuller. Erisoovide puhul (lillede saatmine kulleriga nädalavahetusel, õhtusel ajal või erilahendusel) kontakteeruge meiega julgesti ja proovime leida lahenduse!

Lilled on alati moes!

Sinu Studio Nelk

 

Kontakt: 

Telefon: 56 64 6666

E-post: info@studionelk.ee

Tulbid kulleriga

Alates 35€ tellimusest kuller Tallinnas tasuta. Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 15.00

Close menu
×

Ostukorv