lilled kulleriga

Lillede saatmine kulleriga on Eestis pigem uudne, kuid järjest enam populaarsust koguv õnnitlemise viis.  Lillede saatmine on mugav teenus, eriti juhuks kui viibite Eestist eemal või on kibekiire päev, mille kõrvalt ei pääse lähedast isiklikult üllatama.

Lillede saatmine lapse sünni puhul

See on see tore hetk, kui sugulane, sõber või armas kolleeg saadab teate, et meie perre on sündinud laps. Kunagi ei tea, kuidas noor pere end tunneb, kuid õnnitleda ju ometigi sooviks. Noorele emale ei tihka vist keegi esimestel päevadel helistada, sms-i saatmine tundub igati kohasem. Ja isiklikult sünnitusmajja õnnitlema minna on sobilik vaid perele kõige lähedastematel inimestel. Seega kui soovid värskelt lapsevanemaks saanuid üllatada, on hea mõte saata lilled ja lisada õnnitluskaart südamlike soovidega.

 

Studio Nelk pakub selleks puhuks heledama lillevalikuga lillekimpe ning alati sobivad beebiroosad roosid, kipslilled ehk Baby’s Breath või õrnad freesiad. Kui me näeme, et lillede saatmisega on meeles peetud värskeid lapsevanemaid, sätime lilled alati tähtpäeva vääriliselt!

lillede saatmine

Lillede saatmine sünnipäevaks

On väga kaunis žest, kui pead meeles sõpra või lähedast, kellele õigel päeval ise õnne soovima ei jõua. Selline üllatus rõõmustab iga ema, naist, kolleegi või koostööpartnerit. Oleme Studio Nelgis märganud, et kui kimbu saaja juhtub veel suuremas kollektiivis töötama, on seda suurem rõõm saada just sel moel õnnitletud. Eriline päev muutub veelgi toredamaks.

Sünnipäeva puhul soovitame saata pigem lillekimp. Seda eriti juhul, kui saaja lille-eelistus ei ole teada. Meie valikus on erinevaid kimpe, mille seast leiad kindlasti oma lemmiku. Kui saajaks on proua, soovitame bukette, kus kasutatud kallat, roose või krüsanteeme. Kui aga noorem naisterahvas, siis võiks kimbus olla näiteks freesia, preeriakellukad või kelmikas nelk. 

Ja juubilari õnnitledes soovitame valida külluslikum kimp – seda elegantsem tähelepanuavaldus on. 

 

Lilled kulleriga kõige kallimale

Oled kõrvuni armunud?! Unustasid pulma-aastapäeva ära?!  Sul on lihtsalt nii armas naine, et teda kohe peab rõõmustama! Jah, sel juhul tasub lilli saata!

Eesti mehe vaieldamatu lemmik on roos. Punane roos. Mõnel juhul ka heleroosa või kollane roos.

 

Lilli tellides lisa märkuste lahtrisse ka tervitus, sest lilled on ainult osa rõõmust! Naised armastavad kõrvadega 😉 Kui sul on õigete sõnade leidmisel abi vaja, uuri meie blogipostitusest “Luuletusi armsamale” ja kui kahtled lillede saatmises või kaardi lisamises, soovitan lugeda postitust “Lillede saatmine armsamale”.

roosid kulleriga

Ja meie oleme alati siin, et lillede valimisel abiks olla. Kirjuta meile Chat’i, e-postile või helista! 

Mirjam ja Joanna