valge jõulutäht

Jõulutäht kulleriga koju või kontorisse

Pakume mugavat võimalust tellida jõulutähed kulleriga koju või kontorisse. Kuna lilled on külma-ja tuule suhtes väga tundlikud, pakime taimed hoolega ja toome teie soovitud asukohta Harjumaa piires.

Valikus pakume Nurmiko poolt Eestis kasvatatud erinevas suuruses jõulutähti. Täpsem info on novembri lõpus leitav meie kodulehelt. Soovi korral jätke oma kontakt ning võtame teiega peatselt ühendust.

Jõulutäht – kaunis ja kapriisne

Jõulutäht ehk piimalill on detsembrikuu kuninganna. Lisaks klassikalisele punasele on armastatud õit ka lumivalges, kreemikas, helerohelises ja kirjus toonis.

Toas kasvades on jõulutähele mugavaim temperatuur 15-19°C, kuid ajutiselt saab ta hakkama ka jahedamas kuni +5°C ruumis. Kesk-Ameerikast pärit taim armastab valgust ja teda on ideaalne kasvatada aknalaual. Hoolikas peab olema tõmbetuule osas – see võib põhjustada lehtede varisemist.

Kasta tuleks jõulutähte korrapäraselt ja toasooja veega. Hea oleks, kui muld enne järgmist kastmist tahaneda jõuaks. Tahenenud muld peaks näpuga katsudes olema pinnalt soe ja kuiv. Kindlasti ei tasu mullal lasta läbi kuivada, kuna taime juured on õrnad.

Kuigi võiks arvata, et taim on hooajast tulenevalt tugeva tervisega, peaks olema ettevaatlik ja kaitsma teda nii külma kui tuuletõmbuse eest. Pakkimata taim, kes hetkeks õues miinuskraade kohtab või tõmbetuult saab, võib koju jõudes kurvalt lehed langetada.

Selleks puhuks pakub Studio Nelk võimalust Eestis, Nurmiko poolt kasvatatud jõulutäht endale koju või kontorisse tellida. Pakime lille soojakindlalt mitme paberi sissa ja meie sõbralik ja kiire kuller toimatab jõulutähed kiirest teieni.

Valiku lilledega saab tutvuda peatselt!