punased roosid

Lillede saatmine kallimale – üllatada või mitte?!

Meil kõigil on olnud see hetk…liblikad kõhus, keeruline leida sobivat jututeemat, punastamine kohtades, kus see kõige vähem sobivam tundub ja tunne, et süda jätab löögi vahele. Keegi ei vaidleks vist vastu, kui öelda, et armumine on samaaegselt kõige võrratum ja samas kõige hirmuäratavam tunne üldse.

Armumine on vahva, sest oled justkui kõigeks suuteline, aga hirmutav sest, alati on kusagil südamepõhjas väike värin…”Kas ka tema tunneb minu vastu sama ja on minusse armunud?!”

Armunud inimesel kipub olema soov oma tundeid teistele jagada ja samas tahaks hoida need salajas endale. Aga kuidas teha see esimene samm ja näidata parajal, eesti mehele muhedal viisil, et “Hei, Sa meeldid mulle!”

Lilled on alati armas ja tore viis kallima üllatamiseks. See ei ole liiga pealetükkiv, ega ütle otsesõnu välja, et mu süda põksub vaid Sulle.

Aga kas peaksid saatma südamedaamile roose?! 

Äkki tõesti, aga mõtleme edasi…

Mida võiks armunud mees lilli saates teada?

Lillede saatmine on kaunis žest. Pole midagi armsamat, kui mees saadab naisele lilli. See on nii loomulik ja meile, naistele, meeldib väga üllatatud saada. Aga, kui sa pole päris kindel, kas sinu tunded ka vastatud saavad ja soovid vältida ebamugavat olukorda? Või kui sa saadad lilled anonüümselt, näiteks “Sinu, Hr X”! ja ta ei arva ära, et see olid sina?

Ära muretse, siin on kolm lihtsat soovitust, mida võiksid arvesse võtta!

  1. Kui kahtled, kas Sinu tunded saavad vastatud, ära saada roose. Roos on armastuse sümbol ja väga sirgjoonelise sõnumiga lill. Vali lillekimp või hooajalised naiselikud lilled ja lisa juurde sõbralik tervitus! Sel viisil ei tundu sinu žest liiga pealetükkiv, kuid jätab lahkelt ruumi kutsuda neiu kohvile!
  2. Anna lillede saatmisele põhjus! Midagi, mis otseselt ei viita tunnetele. Armsale kolleegile võid saata lilled tänutäheks mõne hea tööalase idee eest ja lisada kaardile silmapilgutuse 😉 Või tänada peale esimest date’i hea filmisoovituse eest. Või vabandada, et ajasid peo käigus veini ta kleidile. Sel viisil on hea järgmine kord kohtudes vestlusega edasi minna ja vaadata, kuidas südamedaam su žestile vastab.
  3. Hr X vs Martin kohvikust?! Kõige kurvem on, kui su ilus mõte kaduma läheb või hoopis kellegi teise kasuks tööle hakkab! Kui oled mees ja julged lilli saata, julge ka tunnistada! 🙂 Mr. X jäägu vaid väga enesekindlate meeste pärusmaaks!

Ja kui sa nüüd oled otsustanud, et soovid teha kauni üllatuse ning saata lilled oma kallimale, kuid sul pole aimugi, milliseid lilli valida?

Vihje Sulle!

Mine uudista tema Instagrami või muud sotsiaalmeedia kontot – sa oled seda juba nagunii teinud. Seekord vaata teise pilguga. Oleme üsna kindlad, et leiad vihjeid, milliste lilledega oma lemmiknaist üllatada! Kuid kui siiski tundub, et ülesanne on arvatust keerulisem ja Sa tahad Sinule omaselt missioonil edukas olla, oleme hea nõu ja erilise lillevalikuga olemas. Lillede saatmine on lihtne!

 

Sinu Studio Nelk

Häid mõtteid, mida kaardile kirjutada leiad meie blogi rubriigist “Luuletusi armastusest”.