Jõulutäht

15.00

Jõulutäht 17cm, haruline.

Studio Nelk pakub võimalust Eestis, Nurmiko poolt kasvatatud jõulutäht endale koju või kontorisse tellida. Pakime lille soojakindlalt mitme paberi sissa ja meie sõbralik ja kiire kuller toimatab jõulutähed kiirest teieni.

Soovi korral sobitame jõulutähe sobivas suuruses valgesse lillepotti.

Pakume ka suuremaid ning pisemaid jõulutähti, saadavause ja hinna täpsustamiseks palun võtke meiega ühendust.

Kullerteenus esmaspäevast reedeni ainult Tallinnas ja Harjumaal.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 15.00.
Kategooria:

Kirjeldus

Jõulutäht ehk piimalill on detsembrikuu kuninganna. Lisaks klassikalisele punasele on armastatud õit ka lumivalges, kreemikas, helerohelises ja kirjus toonis.

Toas kasvades on jõulutähele mugavaim temperatuur 15-19°C, kuid ajutiselt saab ta hakkama ka jahedamas kuni +5°C ruumis. Kesk-Ameerikast pärit taim armastab valgust ja teda on ideaalne kasvatada aknalaual. Hoolikas peab olema tõmbetuule osas – see võib põhjustada lehtede varisemist.

Kasta tuleks jõulutähte korrapäraselt ja toasooja veega. Hea oleks, kui muld enne järgmist kastmist tahaneda jõuaks. Tahenenud muld peaks näpuga katsudes olema pinnalt soe ja kuiv. Kindlasti ei tasu mullal lasta läbi kuivada, kuna taime juured on õrnad.

Kuigi võiks arvata, et taim on hooajast tulenevalt tugeva tervisega, peaks olema ettevaatlik ja kaitsma teda nii külma kui tuuletõmbuse eest. Pakkimata taim, kes hetkeks õues miinuskraade kohtab või tõmbetuult saab, võib koju jõudes kurvalt lehed langetada.

Selleks puhuks pakub Studio Nelk võimalust Eestis, Nurmiko poolt kasvatatud jõulutäht endale koju või kontorisse tellida. Pakime lille soojakindlalt mitme paberi sissa ja meie sõbralik ja kiire kuller toimatab jõulutähed kiirest teieni.