Kuldimar

26.00

Kähar ja muinasjutuline kuldimar, taim, mis armastab niiskust ja armub niiskesse, aknaga vannituppa. Saab kenasti hakkama ka aknalaual ja piisava kastmise korral tänab uute lehtedega. Kuldimar sobib kasvama ka amplisse, nii saab imetleda ka taime omapäraseid karvaseid risoome, mis aja jooksul üle potiserva kasvavad.

Õhupuhastajatest taimedest üks parimaid, mida tubades kasvatada.

Taime kõrgus 40cm, lillepoti läbimõõt 19-21cm.

 

Saadaval järeltellimisel

Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Kategooria:

  Kirjeldus

  Kuldimar

  Kähar ja muinasjutuline kuldimar, taim, mis armastab niiskust ja armub niiskesse, aknaga vannituppa. Saab kenasti hakkama ka aknalaual ja piisava kastmise korral tänab uute lehtedega. Kuldimar sobib kasvama ka amplisse, nii saab imetleda ka taime omapäraseid karvaseid risoome, mis aja jooksul üle potiserva kasvavad. PS! Kuldimar on hinnatud õhupuhastaja!

  Toataimede valikul lähtub Studio Nelk põhimõttest, et lisaks silmailule paraneks kodune õhukvaliteet. Taimed oleksid ohutud nii lastele kui ka lemmikloomadele. Stiilne lisand interjööri ja võimalus valida sobiv lillepotiümbris lihtsustavad valikut.

  Kodu ja lilled

  Kodu punumise lõppjärgus, kui siseviimistlus tehtud ja mööbel paigas, saab lõpuks asuda garneeringu juurde ehk anda ruumile sisustuselementide näol viimast lihvi ja karakterit. Sisustustektstiilide ja (tarbe)kunsti kõrval mängivad interjööri ilme loomisel olulist rolli ka toataimed – lisavad need ju ruumile rohkem elu ja hubasust ning loovad suurepärase võimaluse tuua tuppa rohkem rohelust, mida meie põhjamaises kliimas nappima kipub.

  Lisaks dekoratiivsusele leevendavad toataimed ka stressi ja puhastavad ruumis õhku. Iseäranis on potitaimede tervendavat mõju tunda kontoriruumides. Hetk hoolitsust elusale taimele on kiires argipäevas mõnus lõõgastus ja lubab korraks aja maha võtta.

  Kuidas valida sobivat toataime?

  Kiire elutempo ei tähenda sugugi, et toataimed ampsaksid liialt tähelepanu, nõudes suure osa ajast või peaks neist seetõttu üldse loobuma. Studio Nelk soovitab vastupidavaid ja vapraid taimi, kes elavad üle algaja taimearmastaja apsakad, kiire arginädala või lühema äraoleku ning sobituvad ideaalselt igasse koju.

  Studio Nelgi valikus on nii häid ja tuntud klassikuid kui ka uusi põnevamaid toataimi. Valiku tegemisel sai määravaks, et lisaks dekoratiivsele välimusele ei oleks taimed kasvutingimuste ja hoole osas liialt pretensioonikad. Praktilise lisana tasub iga taime juurde valida vahva boho-stiilis lillekorvi, mis võib vabalt asendada klassikalist lillepotiümbrist. Soetades suuremaid taimi, tasub Studio Nelgiga julgesti ühendust võtta ja anda vihje interjööri kohta, kuhu nii taime kui ka lillepotti sättida soovitakse.