Tulikas ehk ranunculus

45.0069.00

Tulikas ehk ranunculus

Tulikas on imeõrn, kuid kauaõitsev lill, mis saabub meie valikusse tavapäraselt detsembrist aprillini.

Tulikas ehk ranunculus sobib suurepäraselt kinkimiseks just õrnema soo esindajatele. Eriti kui keegi on su südamesse pugenud ja puna põskedele toonud. Ranunculuse õied sarnanevad roosiõiele ja seega kannavad sarnast sõnumit – pühendades oma ilu naiselikkusele ja naiselikule õrnusele.

Sordi saadavus ja õite värv oleneb hooajast ja palume enne tellimuse tegemist meiega lillede olemasolu osas täpsustada või kirjutada eelistatud värvivalik lillede tellimuse juurde kassas!

Soovi korral on lilledele lisatud kaart saatja heade soovidega.

Tulikate hooaeg kestab hilissügisest maini. Muul ajal palume täpsustada õite saadavus. 

NB! Tulikate õite suurus ja täpne värvus sõltub hooajast. Pildid on illustreerivad, kuid lilled alati kaunid!

 • Kas soovid ka kinkekarpi? Kui jah, siis tähista see valik linnukesega.

  Reset options
Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.

  Kirjeldus

   Tulikas ehk ranunculus

  Tulikas on imeõrn, kuid samas kauaõitsev lill, mis saabub meie valikusse tavapäraselt detsembrist mai-juunini.

  Tulika tähendus – õrnus ja veetlus

  Tulikas ehk ranunculus sobib suurepäraselt kinkimiseks just õrnema soo esindajatele. Eriti kui keegi on su südamesse pugenud ja puna põskedele toonud. Tulika ehk ranunculuse õied sarnanevad roosiõiele ja seega kannavad sarnast sõnumit – pühendades oma ilu naiselikkusele ja naiselikule õrnusele.

  Ei ole parimat viisi oma veetluse väljendamiseks, kui teha seda läbi just nende õite kinkimise. Miks? Sest iga naine soovib olla imetletud võrdväärselt just selle lillega – habras ja nii lihtsalt ilus ent pilkupüüdev.

  See on ka põhjuseks, miks paljud naised eelistavad just seda lille oma pulmapäeval lilleseadetes kasutada. Ohtralt inspiratsiooni leiab instagramist kasutades viidet #ranunkel. Ka meie armastame oma kevadistes kimpudes kasutada just seda lille!

  Soovitusi õnneitluskaardile lisamiseks leiad meie blogipostitusest “Mida kirjutada valentinipäeva kaardile”. Lisage head soovid märkuste lahtrisse ning lisame luuletuse või õnnitlused tasuta kauni kaardiga kaasa. Lilled kulleriga viime kohale kas või samal päeval.

  Kui kahtlete, milliste lilledega kallist inimest üllatada, siis meie soovitame alati kinkida õisi, millel on kandvam sõnum – seda enam soovitame tutvuda lillede kirjeldustega või küsida soovitusi meie käest. Uskuge, saaja oskab seda hinnata, et olete valinud tavapärase ja armastaud roosi asemel näiteks ranunculuse, sületäie tulpe või pojenge.

  Lillede kinkimine ei ole olnud kunagi lihtsam! Küsimuste korral võtke meiega ühendust ja aitame teid lillevalikul!

  Lisainfo

  Tulikakimp

  Tulikakimp L-suurus, Tulikakimp M-suurus

  Vaata ka neid tooteid…