- 10%

Pojengid

35.00

Soovi korral on lilledele lisatud kaart saatja heade soovidega!

Kimp koosneb 7-10 õiest, pikkusega kuni 60cm.

*Pojengide värvivalik sõltub hooajast ning võib varieeruda tumelillast valgeni.

**Lilli vaasi seades ei tasu muretseda, kui õied alles pungades. Pojengi pungad avanevad 2-3 päeva jooksul ja säilivad kauem.

 

 • Kas soovid ka kinkekarpi? Kui jah, siis tähista see valik linnukesega.

Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.

  Kirjeldus

  Pojengid

  Pojeng on ebajumalikult kaunis ja meelalt kütkestav, õrn ja ahvatlev. Lisaks sümboliseerib lill armastust kahe võõra inimese vahel, ilu oma kõikides vormides ja jõukust.

  Kas need hetked lapsepõlvest tulevad tuttavad ette, kui vanaema juures aiamaal jalutades ootasid pojengi pungade pakatamist, kunagi ei saanud küllalt mesimagusast, veid kaneelisest aroomist ja mesilaste suminast, kes olid lille kroonlehtede vahele nendele omasel moel suve nautima läinud. Meie kultuuris on pojeng igal juhul suve alguse tähistajaks. Lisaks on lill armastatud pulmaseadetes ja kinkimiseks suvistel sünnipäevadel.

  Jaapani kultuuris aga kannab lill sõnumit, mis kutsub olema oma tegudes eeskujuks teistele ja mitte pelgama vabandamist, kui olete teinud vea. Jagage oma armastust teistega, et ka nende elu paremaks muuta.

  Pojengide kohta loe lisaks meie blogist. 

  Kui soovitre kasutada pojengi hooajavälistes pulmaseadetes, siis võtke meiega ühendust ning saame ühiselt arutada, kas ja kuidas see võimalik oleks!

  Soovi korral on lilledele lisatud kaart saatja heade soovidega!

  NB! Lilli vaasi seades ei tasu muretseda, kui õied alles pungades. Pojengi pungad avanevad 2-3 päeva jooksul ja säilivad kauem.

  Pojengidega kohtume aprillist juunini, erand juhtudel ka veebruar-märts! Kui soovite, et telliksime teile pojenge ka eritellimusen talvisel perioodil, palun võtke ühendust.