Jõulupärg

49.0069.00

Jõulupärg 

Pühadehõnguline jõulupärg looduslikust materjalist, et saaksite tuua oma koju või kontorisse jõulumeeleolu. Seatke pärg uksele või kaunistuseks lauale.

Pärja läbimõõt 40-45cm, rohematerjaliks eukalüpt, männioksad, ileksi lehed ja küpress või puuvaillatupsud ja ileksi marjad. Kaunistuseks sobiv pael. Pärja disaini osas palume jätta juhised kassas olevasse märkuste lahtrisse.

Soovi korral on lilledele lisatud kaart saatja pühadetervitustega!

Pärg on sobilik riputamiseks uksele, kaminasimisile või lauakaunistuseks.

Kui soovite suuremat pärga või eridisaini, palun kirjutage info@studionelk.ee

Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Tootekood: - Kategooriad: ,

  Kirjeldus

  Jõulupärg 

  Pühadehõnguline jõulupärg looduslikust materjalist, et saaksite tuua oma koju või kontorisse jõulumeeleolu. Seatke pärg uksele või kaunistuseks lauale.

  Jõulupärg on läbimõõduga 40-45cm, rohematerjaliks eukalüpt, männioksad, ileksi lehed ja küpress või puuvaillatupsud ja ileksi marjad. Kaunistuseks sobiv sametpael.

  Soovi korral on lilledele lisatud kaart saatja pühadetervitustega!

  Pärg on sobilik riputamiseks uksele, kaminasimisile või lauakaunistuseks. Pärg säilib paremini õues ja peab kenasti vastu ka külmadele ilmadele.

  Ilex (iileks) ehk winterberry oksi kaunistavad isuäratavalt punased ja pühademeeleolu loovad marjad. Dekoratiivsed oksad, mis sobivad kaaslaseks lõikelilledele ja on samas imeilusad üksinda vaasi seatuna! Ilex ehk winterberry oksad sobivad ka kuivatamiseks ja püsiseadeks. Kui soovite oksi pikemalt säilitada, soovitame peale marjade kuivamist vaasist ära valada vee ja lasta marjadel okste küljes täiesti ära kuivada.

  Ilex on populaarne pühadeaegne kodukaunistaja Põhjamaades, sest oksad püsivad dekoratiivsed kuni kevadeni luues aknast paistval lumisel taustal toreda kontrasti! Ka Ameerika filmidest tuntud komme punutud vaniku all peatudes suudelda on just enamasti winterberry põõsa okstest punutud.

  Eukalüpt on aromaatne taim, mis sobib kaaslaseks kõikidele lõikelilledele ja on samas imeilus üksinda vaasi seatuna! Kimp sobib ka kuivatamiseks ja lisab ruumi head energiat.

  Puuvillatupsud on naturaalne kuivatatud puuvillalill, millest tehakse puuvillatooteid. Oksad on kuivad ja vaasi vett lisada pole vaja, tupse on võimalik ka ühekaupa kaunistustena kasutada. Oksi võib kasutada mitu jõuluhooaega.

  Loe rohkem pühadekaunistustest ja Hygge ajast meie blogist! Jõulukaunistused ei ole vaid pühadeks, vaid loovad meeleolu novembrist kuni jaanuari keskpaigani.

  Ilexit teame kõik angloameerika kultuuriruumist pärit jõulukaartidelt, kus see punaste viljade ja läikivate teravaservaliste või lausa ogaliste lehtedega taim on eriti efektne kas lume seest välja piiludes või siis, kui nende tumerohelistel igihaljastel lehtedel on heledad servad. Kaminasimssidele, akende ja uste ümber jõuluks sätitud kuusevanikuis on iileks tihti särav seltsiline.

  Lilled jõuavad saajani spetsiaalses lillede saatmiseks mõeldud karbis või pabertuutus. Karbist leiad ka näpunäiteid, kuidas lillede eest hoolitseda ning lõikelilletoidu.

  NB! Iileksi marju peetakse mürgiseks, seega hoidke oksad kõrgemal, väikelastele kättesaamatus kohas.

  Kui soovite suuremat jõulupärga või eridisaini, palun kirjutage info@studionelk.ee

  Lisainfo

  Jõulupärg

  Jõulupärg 40cm, Jõulupärg 50cm, Oliiviokstest pärg 30cm