Naistepäeva lilletuutu

29.0054.00

Naistepäeva lilled kulleriga

Naistepäeva lilletuutu by Studio Nelk üllatab naisi kirgliku ja kaasaegse kimbuga, millest ei puudu peotäis heledaid meelaid roose, sobivaid kevadisi õrnu õisi ja tundeid täis roheilu.

Kui sa ei tea, mida kaardile lisada, siis loe meie blogist soovitusi ja lisame su head soovid või kelmikad read tasuta kauni kaardiga kaasa ja poetame lillekimbu juurde.

Soovitame lillekimp lahti siduda ja seada paraja kõrgusega vaasi, nädala möödudes noppida kimbust välja äraõitsenud lilled ja lõigata püsivamad lilled julgelt lühemaks. Uus, madalam kimp on hea seada väiksemasse vaasi – nii saab täiesti uue lilleseade ja õieilu kauem nautida!

Lillekimp on kuvatud M – suuruses.

 

Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Tootekood: - Kategooria:

  Kirjeldus

  Naistepäeva lilletuutu by Studio Nelk üllatab kirgliku ja kaasaegse kimbuga, millest ei puudu peotäis heledaid meelaid roose, sobivaid kevadisi õrnu õisi ja tundeid täis roheilu.

  Kui sa ei tea, mida kaardile lisada, siis loe meie blogist soovitusi ja lisame su head soovid või kelmikad read tasuta kauni kaardiga kaasa ja poetame naistepäeva lillekimbu juurde.

  Üllata oma kaunist naist kelmikate lilledega ning saada lilled tema üllatuseks töökohta või sõbrannade lõunalauda! Teeme üllatamise sinu jaoks naistepäeva lilletuutu abil lihtsaks!

  Soovitame lillekimp lahti siduda ja seada paraja kõrgusega vaasi. Nädala möödudes noppida kimbust välja äraõitsenud lilled ja lõigata püsivamad lilled julgelt lühemaks. Uus, madalam kimp on hea seada väiksemasse vaasi – nii saab täiesti uue lilleseade ja õieilu kauem nautida!

   

  Lisainfo

  Kimbu suurus

  Kimp M 34€, Kimp L 45€, Kimp XL 59€