Valentinipäeva lilled “Be My Valentine”

54.00

Valentinipäeva lilled “Be My Valentine”

Studio Nelk üllatab valentinipäeval helge ja armastust täis lillekimbuga, mille üle iga naine rõõmustaks. Valentinipäeva lillekimbust leiad kirglikuid roose, õrna armastust täis inkaliiliat või preeriakellukaid, kevadisi tulbiõisi, tulikaid või sirelit ning seksikat lõvilõuga või meelalt lõhnavat lehvkoid. Ning loomulikult ei puudu kimbust ka meie lemmik eukalüpt.

Kui sa ei tea, mida kaardile lisada, siis loe meie blogist valentinipäeva postitust ja lisame su head soovid või kelmikad read tasuta kauni kaardiga kaasa.

Soovi korral on lilledele lisatud tasuta kaart saatja heade soovidega! Lillekimbud saadame pakituna valgesse siidipaberisse.

Kullerteenus esmaspäevast laupäevani Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses.
Sama päeva tellimused palume esitada hiljemalt 14.00.
  Kategooria:

  Kirjeldus

  Valentinipäeva lilled “Be My Valentine”

  Valentinipäeva lilled “Be My Valentine” by Studio Nelk üllatab valentinipäeval helge ja armastust täis lillekimbuga, mille üle iga naine rõõmustaks. Valentinipäeva lillekimbust leiad kirglikuid roose, õrna armastust täis inkaliiliat või preeriakellukaid, kevadisi tulbiõisi, tulikaid või sirelit ning seksikat lõvilõuga või meelalt lõhnavat lehvkoid. Ning loomulikult ei puudu kimbust ka meie lemmik eukalüpt.

  Lillekimp on võluv, naiselik ja kevadine!

  Kui sa ei tea, mida valentinipäeva lilled juurde kaardile lisada, siis loe meie blogist valentinipäeva postitust ja lisame su head soovid või kelmikad read tasuta kauni kaardiga kaasa ja poetame valentinipäeva lillede kimbu juurde. Selleks lisa palun oma tervitus kassas olevasse märkuste lahtrisse!

  Väiksemad lillekimbud jõuavad saajani soovi korral spetsiaalses lillede saatmiseks mõeldud karbis. Karbist leiab ka näpunäiteid, kuidas lillede eest hoolitseda ning lõikelilletoidu. Soovi korral on lilledele lisatud tasuta kaart saatja heade soovidega! Suured kimbud, mis karpi ei mahu, saadame pakituna valgesse siidipaberisse.

  Soovitame lillekimp lahti siduda ja seada paraja kõrgusega vaasi, nädala möödudes noppida kimbust välja äraõitsenud lilled ja lõigata püsivamad lilled julgelt lühemaks. Uus, madalam kimp on hea seada väiksemasse vaasi – nii saab täiesti uue lilleseade ja õieilu kauem nautida!

  Lisainfo

  Kimbu suurus

  Kimp M 34€, Kimp L 45€, Kimp XL 59€

  Vaata ka neid tooteid…